Obserwuj w Google News

Okrzyknięto ją „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”. Dziś ma 22 lata. Bardzo się zmieniła?

2 min. czytania
23.03.2023 09:51
Zareaguj Reakcja

Thylane Blondeau zyskała rozpoznawalność w bardzo młodym wieku. Gdy miała zalewie sześć lat, chodziła po wybiegach i brała udział w sesjach zdjęciowych do najważniejszych modowych czasopism. Delikatna uroda dziewczynki i jej subtelne rysy sprawiły, że została okrzyknięta „najpiękniejszym dzieckiem na świecie”. Thylane Blondea ma dziś 22 lata. Jak wygląda?

Okrzyknięto ją „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”.
fot. EAST NEWS

Thylane Blondeau to dziecko piłkarza Patricka Blondeau oraz prezenterki telewizyjnej i projektantki mody Véroniki Loubry. Dziewczynka od najmłodszych lat jest związana z mediami i show-biznesem. Już jako czterolatka brała udział w pokazach mody znanych marek. Podobno Jean Paul Gaultier nie mógł przejść obojętnie obok jej niesłychanej i wyrafinowanej urody.

Kariera Thylane Blondeau szybko nabrała tempa. Gdy dziewczynka miała sześć lat, była już rozpoznawalna w rodzimej Francji oraz poza jej granicami. Została okrzyknięta "najpiękniejszym dzieckiem na świecie". Pracowała intensywnie: brała udział w kampaniach luksusowych marek, sesjach zdjęciowych i pokazach.

Thylane Blondeau zachwycała urodą. Ta kontrowersyjna sesja była przełomem

Kariera Thylane Blondeau nie jest wolna od kontrowersji. W 2021 roku sesja z udziałem dziewczynki wywołała międzynarodowy skandal. W Vogue Paris pojawiły się bowiem zdjęcie 11-leniej piękności przebranej za dorosłą kobietę. Thylane Blondeau miała na sobie odważne ubrania, do aparatu stroiła poważne miny. Uwagę zwracał także makijaż dziecka – mocny, przesadzony, wyzywający.

Zobacz również:  Została najmłodszą babcią w Wielkiej Brytanii. Jej córka urodziła dziecko w wieku 14 lat

Sesja zdjęciowa wywołała skandal i oburzyła opinię publiczną, To właśnie przez nią ówczesna redaktor naczelna pisma, Carine Roitfeld pożegnała się z posadą. Kontrowersje sprawiły jednak, że popularność nastolatki wzrosła. Firmy zabiegały o współpracę ze złotym dzieckiem modelingu.

Redakcja poleca

Thylane Blondeau ma 22 lata. Jak dziś żyje „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”?

Thylane Blondeau nigdy nie zrezygnowała z kariery w modelingu. Konsekwentnie rozwijała swoją markę osobistą. Dziś jest już na szczycie. Współpracuje z najlepszymi fotografami, projektantami i producentami. Była związana z takimi domami mody jak: Ralph Lauren i Dolce&Gabbana. Jest również ambasadorką L'Oréal Paris.

Thylane Blondeau nadal jest chodzącą pięknością. Jak przystało na młodą gwiazdę, aktywnie działa w mediach społecznościowych. „Najpiękniejszą dziewczynkę świata” na Instagramie obserwuje ponad sześć milionów użytkowników. Niektórzy fani są z Thylaną od samego początku jej wielkiej, międzynarodowej kariery, mówią o sobie „Thylaners".

Thylane Blondeau
fot. fot. Jonathan Paciullo/SIPA/SIPA/East News
Thylane Blondeau
fot. fot. shutterstock/ Thylane Blondeau

RadioZET.pl