Obserwuj w Google News

Ogłosili płeć dziecka. Mina babci mówi wszystko [WIDEO]

2 min. czytania
01.09.2023 12:40
Zareaguj Reakcja

Pewna para zorganizowała gender reveal party i ogłosiła na nim płeć swojego dziecka. Reakcja babci stała się hitem sieci. "Kocham to" - piszą internauci.

Ogłosili płeć dziecka. Mina babci mówi wszystko [WIDEO]
fot. Shutterstock/tiktok.com/@gender.reveal.tv

Gender reveal party to przyjęcie, podczas którego ujawniana zostaje płeć dziecka. O tym, czy na świat przyjdzie dziewczynka, czy chłopiec, dowiadują się wtedy zarówno przyszli rodzice, jak i ich bliscy. W trakcie tego typu imprez urządzane są też liczne zabawy i konkursy dla gości.

Jakiś czas temu na przygotowanie gender reveal party zdecydowała się pewna para. Jej film z imprezy błyskawicznie obiegł media społecznościowe i stał się prawdziwym viralem. Wszystko przez babcię dziecka, która przypadkowo stała się główną bohaterką wideo.

Redakcja poleca

Ogłosili płeć dziecka. Mina babci mówi wszystko

Nagranie z przyjęcia zostało opublikowane na popularnym profilu "gender.reveal.tv" na TikToku. Na filmie zarejestrowano najważniejszy punkt imprezy, czyli moment, w którym przyszli rodzice i goście poznają płeć dziecka. Na wideo widać parę trzymającą w rękach czarny balon. Zasady zabawy są proste - jedna osoba go przebija i w zależności od tego, czy wypadnie różowe, czy niebieskie konfetti, niedługo na świecie pojawi się dziewczynka bądź chłopiec. 

Goście z niecierpliwością wyczekują odpowiedzi. Kilka osób wyciągnęło też telefon, aby nagrać ten kulminacyjny moment. W końcu ktoś przebija balon, a ze środka wylatuje różowe konfetti. Oznacza to, że już niebawem para powita na świecie córeczkę. Przyszli rodzice nie kryją radości. Ich entuzjazm podzielają również uczestnicy przyjęcia, którzy klaszczą i wiwatują.

W pewnym momencie jednak niespodzianie w stronę kamery odwraca się babcia dziecka. Nie mając pojęcia, że jest nagrywana, daje upust swoim emocjom. Jej mina mówi wszystko.

Zobacz także:  Teściowa zmieniła imię jej dziecka. Prawda wyszła na jaw dopiero po dwóch miesiącach

Reakcja babci stała się hitem sieci

Nagranie z gender reveal party błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się prawdziwym viralem. Do tej pory zostało obejrzane 4 miliony razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Szczera reakcja uwieczniona", "Myślę, że babcia nie będzie często odwiedzać wnuczki", "Najlepsza babcia na świecie", "Kocham to" - piszą internauci.

Niektórzy użytkownicy TikToka natomiast stwierdzili, że być może reakcja babci nie ma związku z ogłoszeniem płci, a wiąże się z problemami z telefonem. "To dlatego, że zdała sobie sprawę, że nie nagrywa. Wcale nie jest zawiedziona" - napisał jeden z internautów.

Nie przegap
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News