Obserwuj w Google News

Oferują darmowe kanapki za zmianę imienia. Akcja przyciągnęła 10 tys. osób

2 min. czytania
09.08.2023 10:21
Zareaguj Reakcja

Na początku sierpnia Subway wystartował z wyjątkowym konkursem. Zaoferował darmowe kanapki do końca życia osobie, która... zmieni swoje imię. W ciągu zaledwie 96 godzin do akcji zgłosiło się niemal 10 tysięcy osób.

Subway oferuje darmowe kanapki za zmianę imienia. Akcja przyciągnęła 10 tys. osób
fot. David Zorrakino/Associated Press/East News

Subway to znana sieć franczyzowych barów szybkiej obsługi. Oferuje głównie kanapki, sałatki oraz wrapy. Ostatnio o restauracji zrobiło się głośno jednak nie za sprawą jedzenia, a dość nietypowego konkursu. Subway zaproponował darmowe kanapki do końca życia osobie, która zdecyduje się zmienić swoje imię.

Redakcja poleca

Subway oferuje darmowe kanapki za zmianę imienia. Akcja przyciągnęła 10 tys. osób

Zasady konkursu były bardzo proste. Każdy, kto chciał wziąć w nim udział, musiał zadeklarować chęć zmiany imienia na Subway w oficjalnych dokumentach. Wylosowany szczęśliwiec otrzyma w zamian darmowe kanapki Deli Heroes do końca życia. Akcja trwała od 1 do 4 sierpnia i była prowadzona wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych.

Propozycja sieci barów szybkiej obsługi spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Portal nypost.com podał, że w ciągu zaledwie 96 godzin zgłosiło się do konkursu niemal 10 tysięcy osób. Zwycięzca ma zostać wybrany jeszcze w tym miesiącu. Warto też zaznaczyć, że firma zadeklarowała się pokryć nawet 750 dolarów (około 3050 zł) opłat prawnych związanym ze zmianą imienia.

Osoba, która zostanie wylosowana w konkursie, będzie miała cztery miesiące na zmianę swojego pierwszego imienia. Następnie, po udokumentowaniu tego procesu pracownikom sieci Subway, otrzyma nagrodę. Jest jednak mały haczyk. Portal nypost.com podaje, że "darmowe kanapki do końca życia" to w rzeczywistości karta podarunkowa o wartości 50 tysięcy dolarów, czyli ponad 200 tysięcy złotych.

Zobacz także:  Zamówiła jedzenie do domu. Gdy zobaczyła, co jest w środku, była w szoku

Oferują darmowe kanapki do końca życia. To już kolejna akcja Subwaya

Co ciekawe, to nie pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez Subwaya. W minionym roku firma zaoferowała darmowe jedzenie do końca życie osobie, która zrobi sobie tatuaż z logo Subway Series. Wówczas zwycięzcą konkursu został doktorant z Kolorado, James Kunz.

Nie przegap
Anna Lewandowska zrobiła tatuaż. Te gwiazdy też mają "dziary" [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

RadioZET.pl