Obserwuj w Google News

Maturzyści z Olsztyna zatańczyli do hitu Lady Gagi. Nagranie podbija sieć

2 min. czytania
24.01.2023 13:57
Zareaguj Reakcja

Uczniowie I LO z Olsztyna zadbali o to, aby ich studniówka nie przeszła bez echa. Wyjątkowy taniec maturzystów do utworu Lady Gagi stał się hitem w sieci. "Tego nie da się obejrzeć tylko raz, coś pięknego" - komentują internauci.

Studniówka
fot. youtube.com

Studniówka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu maturzystów. Wiele osób nawet po latach wspomina ją z uśmiechem na twarzy. Zazwyczaj młodzież wkłada ogrom pracy w przygotowanie tej uroczystości, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dużo emocji wzbudza zwykle pierwszy taniec podczas studniówki. Zgodnie z tradycją ten bal rozpoczyna się tanecznym krokiem poloneza. Uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie postanowili jednak zaskoczyć innych dodatkową choreografią. Zaprezentowany przez nich walc robi furorę w sieci.

Redakcja poleca

Niezwykły walc maturzystów z Olsztyna

Studniówka maturzystów z I LO w Olsztynie z pewnością na długo zapisze się w ich pamięci. Wszystko to za sprawą wyjątkowego tanecznego występu. Młodzież zaprezentowała pięknego walca do piosenki Lady Gagi "Hold My Hand".

Za przygotowanie choreografii odpowiadał mistrz tańca towarzyskiego Krzysztof Wasilewski, który jest absolwentem tego liceum. Klimat występu doskonale podkreśliły eleganckie, kontrastowe stroje uczniów. Trzeba przyznać, że romantyczny układ w połączeniu ze wzruszającym utworem piosenkarki prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Zobaczcie sami:

Oglądaj

Zobacz także: Studniówka - zwyczaje i przesądy studniówkowe. Co przynosi szczęście? 

Internauci pod wrażeniem

Występ licealistów cieszy się ogromną popularnością w sieci. Film zamieszczony w serwisie YouTube w ciągu kilku dni zdobył ponad 800 tysięcy wyświetleń. Pod opublikowanym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów:

Miałam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem ile wysiłku, prób i zaangażowania to od Was młodzieży wymagało. Ale wiem też, ile radości wam sprawiała każda dopracowana figura.
 

Jestem pod wielkim wrażeniem. To wyjątkowy i piękny taniec. Brawa dla Krzysztofa, zrobił cudowną choreografię… I brawa dla młodzieży, która sprawdziła się na 10.... Jeśli tak tańczycie, to się nie martwię o waszą maturę. Będzie bardzo dobrze…

 

Przepięknie. Ambitna młodzież, co udowodniła tym tańcem, bo na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie. Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni a wasi nauczyciele z was. Dla nich też ogromne gratulacje.

 

A jak wam się podoba ten taniec maturzystów? Pamiętacie swoje wyczyny na parkiecie podczas własnych studniówek?

Zobacz także: Studniówka 2023 jak wesele. 1,5 tys. zł może nie wystarczyć. "Winna inflacja i rodzice" 

RadioZet.pl/polsatnews.pl