Obserwuj w Google News

Nie uprawiali seksu przed ślubem. Ta decyzja wpłynęła na ich małżeństwo

2 min. czytania
11.10.2023 09:45
Zareaguj Reakcja

Media obiegła wiadomość o ślubie zawodnika rugby Maxa Kinga oraz modelki Christy Young. Rozmaite portale zainteresowały się ceremonią m.in. ze względu na wcześniejsze głośne deklaracje pary związane z rezygnacją z przedślubnego seksu. Świeżo upieczeni nowożeńcy zdradzili, jak wygląda ich małżeństwo.

Nie uprawiali seksu przed ślubem. Zdradzają, jak to wpłynęło na ich małżeństwo
fot. @christyking__/Instagram

Brytyjczyk Max King od lat konsekwentnie realizuje swoją sportową karierę. Obecnie jest zawodnikiem australijskiej drużyny Canterbury-Bankstown Bulldogs. Zaręczyny z ukochaną Christy Young ogłosił w lutym 2023 roku. Para pobrała się na początku października w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Zarówno sportowiec, jak i modelka deklarują się jako wierzący i praktykujący chrześcijanie – są członkami kościoła Glow Church z Sydney. W związku ze swoją wiarą zakochani postanowili zrezygnować z seksu przez cały okres narzeczeństwa aż do momentu zawarcia związku małżeńskiego. Christy opowiedziała w tym kontekście o swojej relacji na łamach Daily Mail. Do jej wypowiedzi dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Nie uprawiali seksu przed ślubem. „Mamy najlepszą relację”

25-latkowie zaczęli rozmawiać o wstrzemięźliwości seksualnej na wczesnym etapie związku, bo już na pierwszej randce. Christy wyjaśniła, że nie żałuje podjętej wraz z Maxem decyzji. Zdradziła też, że teraz małżonkowie mogą w pełni cieszyć się swoją miłością, a wcześniejsze powstrzymywanie się od zbliżeń „umocniło związek”.

- Jeśli mężczyzna kocha mnie za to, jaka jestem, to jest to znacznie głębsza rzecz od czegoś stworzonego na bazie fizyczności. Najpierw zbudowaliśmy przyjaźń i miłość, a seks jest wisienką na torcie. Mogę szczerze powiedzieć, że wraz z Maxem mamy najlepszą relację, bo na to czekaliśmy – uznała modelka.

Christy podkreśliła, że jej małżeństwo funkcjonuje na chrześcijańskich podstawach. Jej zdaniem Bóg chroni i wynagradza osoby, które przestrzegają jego przykazań, dlatego kobieta cieszy się, że zarówno jej, jak i mężowi udało się wytrwać w postanowieniu.

Zarówno wyznania dotyczące intymności, jak liczne zdjęcia i nagrania z dnia ślubu opublikowane w mediach społecznościowych wzbudziły zachwyt obserwatorów o podobnym światopoglądzie. Na Instagramie Christy można przeczytać m.in.: „Mam obsesję na waszym punkcie, słodziaki!”, „Jesteście niesamowici”, „Uwielbiam ten czysty zachwyt na waszych twarzach. Niech Bóg was błogosławi”.

Zobacz także: Seksuolożka: z takiej relacji należy się ewakuować. To jasny sygnał

Randki zamiast seksu. Panna młoda opowiada o chrześcijańskim małżeństwie

Christy Young – a od niedawna Christy King – wyznała, że w trudnych momentach para nie używała seksu jako odskoczni. Zakochani musieli szukać innych sposobów na urozmaicenie swojej relacji, więc bardzo często wychodzili na randki, na których mogli coraz lepiej się poznawać.

Modelka podzieliła się z redaktorami Daily Mail swoim ulubionym wspomnieniem z ceremonii zaślubin: patrzeniem na uśmiech ukochanego w momencie zbliżania się do ołtarza. Christy doceniła też moment ogłoszenia pary jako państwa King. Nie szczędziła również pełnych czułości słów swojemu mężowi, nazywając go najpiękniejszym bożym prezentem oraz błogosławieństwem.

Nie przegap
Kobiety o tych imionach to najlepsze kochanki. Są niezwykle namiętne
4 Zobacz galerię
fot. NAS CREATIVES/Shutterstock