Obserwuj w Google News

Nie depiluje pach i nóg. Spadła na nią ogromna krytyka

2 min. czytania
25.07.2023 17:52
Zareaguj Reakcja

Pochodząca z USA tiktokerka stawia na na naturalny wygląd. Kobieta zrezygnowała z depilacji i bez skrępowania prezentuje swoje nieogolone ciało w sieci mimo nieprzychylnych komentarzy wielu osób.

tiktokerka nie depiluje nóg i pach
fot. tiktok.com/ittybittycherry

Coraz więcej kobiet w mediach społecznościowych świadomie zrywa z narzucanymi wzorcami piękna i zachęca innych do tego, aby nie bali się pokazywać w naturalnym wydaniu. Wiele z nich zaprzestało m.in. depilacji, co odważnie pokazują w sieci. Ostatnio pisaliśmy o pewnej tiktokerce, która nie goli pach od trzech lat.

Takich osób jak ona wciąż przybywa. Jak podaje portal thesun.co.uk w gronie miłośniczek naturalnego piękna jest również inna użytkowniczka TikToka, działająca w sieci jako "ittybittycherry". Jej profil ma ponad 100 tysięcy obserwujących. Kobieta z dumą eksponuje swoje nieogolone części ciała, co nie zawsze jednak podoba się innym.

Redakcja poleca

Nie goli pach i nóg. Nie przejmuje się krytyką

Na profilu tiktokerki można znaleźć wiele nagrań, na którym pozuje z niewydepilowanymi nogami czy pachami. Twierdzi, że owłosienie w takich miejscach to naturalna sprawa i apeluje do innych osób, aby również mieli pozytywne podejście do swojego wyglądu i nie wstydzili się własnego ciała.

Często spotyka się nieprzychylnymi komentarzami, że rezygnując z depilacji, nie dba odpowiednio o higienę. Niektórzy twierdzą również, że z takim owłosieniem staje mniej atrakcyjna i kobieca w oczach innych. Tiktokerka stara się jednak nie przejmować takimi słowami, podkreślając na każdym kroku, że kocha swoje ciało.

Zobacz także: Pokazała, jak wygląda ciało po porodzie. Spotkała ją krytyka

Nie ma też nic przeciwko depilacji

W jednym ze swoich nagrań użytkowniczka TikToka zaznaczyła również, że nie ma nic przeciwko depilacji, jeżeli komuś pomaga ona czuć się pięknie. Zwraca się jednak do innych, aby nie robili tego jedynie ze względu na społeczną presję. Wielu internautów przyznało jej rację i doceniło jej podejście:

Uwielbiam to. Uważam, że każdy powinien robić to, na co ma ochotę.
 
Ja się golę, a ty nie, i to jest w porządku. Mam tylko nadzieję, że ludzie będą szanować swoje wybory.
 

Zobacz także: Nie stosuje depilacji od lat. "Naturalne ciała są piękne" 
RadioZET.pl/thesun.co.uk