Obserwuj w Google News

Nie nosi stanika do pracy. Spadła na nią krytyka

2 min. czytania
09.02.2023 13:28
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka musi mierzyć się z niepochlebnymi komentarzami. Wszystko przez to, że… nie zakłada biustonosza do pracy.

Kobieta
fot. TikTok.com

Noszenie biustonosza to sprawa indywidualna. Wiele kobiet zakłada go codziennie. Są też i takie, które czują się w nim niekomfortowo i na stałe pozbyły się go ze swojej szafy. Jakiś czas temu pisaliśmy o kobiecie z Kanady, która od trzech lat nie nosi stanika ze względu na wygodę. To jednak nie spodobało się w jej pracy i ostatecznie została ona z niej zwolniona, co odbiło się szerokich echem w mediach. Z kąśliwymi uwagami na ten temat wciąż musi mierzyć się również pewna tiktokerka, o której napisał portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Nie nosi biustonosza. Inni krytykują jej wygląd

Tiktokerka działająca w sieci jako "dollann0" nie zakłada stanika do pracy. Przyznała, że jest to powodem wielu nieprzyjemnych komentarzy ze strony innych osób, które są tym zdziwione i pozwalają sobie na krytyczne słowa w stylu: „kto cię w ogóle zatrudnia”. Kobieta nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Opublikowała film, na którym zaprezentowała się w służbowym uniformie. Podkreśliła, że jej modowe wybory zupełnie nie mają wpływu na pracę, jaką wykonuje. Zaznaczyła też, że bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Tym samym dała innym do zrozumienia, że nie powinna być oceniana przez pryzmat swojego wyglądu, ale tego, jakim jest pracownikiem.

Zobacz także: Przyszła do pracy, a szef odesłał ją do domu przez jej strój. Internauci: "Też byłbym rozproszony"

Wsparcie od internautów

Tiktokerka chciała udowodnić, że podchodzi do opinii innych z dystansem. Niektórzy z internautów byli po jej stronie, twierdząc, że podoba im się jej nastawienie:

Masz rację, tak trzymaj!

Kobieta zareagowała na słowa internautów, dodając:

Staram się, jak mogę, odnaleźć siebie i ciężko pracować dla mnie i mojego syna! Doceniam miłe słowa!

Zobacz także: Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

RadioZet.pl/kobieta.wp.pl