Obserwuj w Google News

Tiktokerka nie nosi bielizny na siłowni. Spada na nią fala krytyki

2 min. czytania
17.03.2023 09:48
Zareaguj Reakcja

Brooke uwielbia ćwiczyć na siłowni bez bielizny, przez co spotyka się z nieprzychylnymi spojrzeniami innych osób.

Tiktokerka
fot. TikTok.com

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych można natknąć się na coraz więcej kobiet, które otwarcie mówią o tym, że od jakiegoś czasu zrezygnowały z noszenia bielizny. Niektóre z nich twierdzą, że zrobiły to dla większego komfortu, a poza tym przynosi im to wiele korzyści zdrowotnych. Takie upodobania nie zawsze spotykają się z aprobatą innych. Nie tak dawno pisaliśmy o tiktokerce, która spotyka się z krytyką za to, że nie nosi stanika do pracy. Portal thesun.co.uk napisał także o innej influencerce - Brooke. Kobieta zrezygnowała z zakładania bielizny na siłownię, co nie podoba się wielu osobom.

Redakcja poleca

Nie nosi bielizny na siłownię

Brooke to popularna w sieci influencerka, która ma ponad pół miliona obserwujących na TikToku. Na swoim profilu publikuje różne urywki ze swojego codziennego życia. Kobieta w odpowiedzi na liczne krytyczne komentarze dotyczące jej zestawów do ćwiczeń, postanowiła nagrać krótki film, który polubiło niemal 200 tysięcy osób.

Na opublikowanym nagraniu przyznała, że nie znosi zakładać bielizny na siłownię i według niej "życie jest o wiele lepsze bez stanika".

Nienawidzę bielizny, nienawidzę szwów, nienawidzę dodatkowego materiału - mówi.

Jednocześnie zaznaczyła, że mimo słów krytyki, stawia na wygodę i zupełnie nie obchodzą jej spojrzenia innych ludzi.

Zobacz także: 25-latka nie nosiła w pracy stanika. Została zwolniona

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki wywołało sporą dyskusję w komentarzach. Co ciekawe, okazało się, że przeciwniczek zakładania bielizny jest znacznie więcej. Wielu internautów poparło kobietę. Spora część z nich stwierdziła, że dbając o swój komfort, również zrezygnowała z noszenia staników itp. i czuje się z tym bardzo dobrze:

Przestałam nosić bieliznę rok temu, to jest niesamowite.
 
Jesteś mną. (…) Wygoda ponad wszystko - zawsze.
 
 Noś to, w czym czujesz się komfortowo!
 

Zobacz także: Nie nosi staników od 3 lat. Jej film robi furorę na TikToku