Obserwuj w Google News

Nazywają ją „gorącą babcią”. Wszystko przez to, jak się ubiera

2 min. czytania
31.07.2023 16:08
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lynn jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, nianią i mamą dorosłych dzieci. Doskonale czuje się w swoim ciele, dlatego uwielbia eksponować figurę. Niestety treści, które publikuje na TikToku nie zawsze spotykają się z pochlebnymi opiniami. Niektórzy twierdzą bowiem, że Jennifer jest ze stara, by paradować przed kamerą w obcisłych wdziankach.

Nazywają ją gorącą babcią
fot. TikTok@jennifer_lynn_s

Historię kobiety opisał brytyjski portal „The Sun”. Jennifer Lynn od lat aktywnie działa w mediach społecznościowych. Szczególnie popularna jest na TikToku. Konto kobiety obserwuje ponad 300 tys. użytkowników platformy. Liczba ta stale rośnie, ponieważ Jennifer regularnie publikuje ciekawe treści. Filmy, które zamieszcza, cieszą się dużym zainteresowaniem internautek i internautów.

W takich ubraniach czuje się najlepiej. Mówią jej, że powinna się zakryć

Jennifer publikuje głównie kontent wpisujący się z tematykę lifestylową. Kobieta dba o tężyznę fizyczną i jest aktywna fizycznie. W krótkich filmach pokazuje, jak udaje jej się utrzymać nienaganną, szczupłą sylwetkę – mimo upływającego czasu. Jennifer uwielbia także prezentować fanom i fankom swoje stylizacje. Zaznaczaj wybiera dopasowane stroje, które podkreślają kształty. Czuje się bowiem atrakcyjna i nie zamierza tego ukrywać.

Zobacz również:  Wytatuował sobie na ręce listę rzeczy do zrobienia. Ludzie nie wierzą własnym oczom

Tiktokerka może pochwalić się sylwetką o jakiej marzą kobiety. Mimo dojrzałego wieku jest bowiem szczupła i wysportowana. Jennifer Lynn przywiązuje dużą wagę do tego, jak wygląda i dba o prezencję. Lubi czuć się kobieco, dlatego nie rezygnuje z ubrań, które eksponują ciało. Odwaga kobiety nie wszystkim jednak się podoba. Niektórzy internauci w komentarzach pod filmami krytykują śmiałość internetowej gwiazdy. Uważają, że dojrzała osoba powinna zachowywać się znacznie poważniej i zrezygnować z „przebieranek” przed kamerą.

Redakcja poleca

„Gorąca babcia” nie przejmuje się krytyką

Jennifer Lynn nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Kobieta nigdy nie zdradziła fanom, ile tak naprawdę ma lat. Uważa bowiem, że nie jest to istotne. Lynn przyznała jednak, że jest mamą trójki dorosły dzieci. Pociechy tiktokerki mają kolejno: 24-lata, 25-lat i 29-lat. Kobieta zaznaczyła, że żadna z nich nie ma problemu z jej internetową działalnością. Wręcz przeciwnie – dzieci wspierają mamę i cieszą się, że jest szczęśliwą, odważną i świadomą swojej cielesności, nowoczesną kobietą.

Nie przegap

RadioZET.pl/TheSun