Obserwuj w Google News

Nazwała tak synka. Teraz rozpacza, bo ludzie się z niego śmieją

2 min. czytania
20.03.2023 15:58
Zareaguj Reakcja

Zdruzgotana influencerka zaapelowała na swoich odbiorców. Poprosiła, by przestali śmiać się z imienia jej synka. Zaznaczyła, że nietypowa forma ma dla niej duże znaczenie, więc ciągłe docinki ją ranią. 

Młoda mama wybrała nietypowe imię dla synka
fot. TikTok@lianajadee/ Młoda mama wybrała nietypowe imię dla synka

Liana Jade i Connor Darlington tworzą parę i aktywnie działają w mediach społecznościowych. Od niedawna wspólnie wychowują synka. Postanowili wybrać dla niego bardzo nietypowe imię. Nazywali bowiem swoją pociechę Koazy. Nie spodziewali się, że ta unikatowa forma wywoła w sieci tak duże poruszenie.

Młoda mama wybrała nietypowe imię dla synka

Para influencerów marzyła o tym, by nazwać synka Koazy. To nietypowe i niepopularne imię, które wymawia się, tak samo, jak angielski przymiotnik "cosy", oznaczający „przytulny”, „przyjemny”, „komfortowy”. 24-letnia mama podzieliła się tą wieścią ze swoimi obserwującymi. Internauci wyśmiali jej pomysł, twierdząc, że chłopiec nie będzie czuł się dobrze z takim imieniem.

Mimo sprzeciwu obserwatorów Liana Jade postawiła na swoim. Wówczas wydawało się jej, że nietypowa forma nie będzie problematyczna. Dziś jest innego zdania. Dlaczego?

Redakcja poleca

Influencerka ma już dość. Prosi internautów o wyrozumiałość

Młoda mama wciąż musi borykać się z krytyką. Ludzie dziwią się, gdy przedstawia synka. Czarę goryczy przelał odcinek podcastu The Unplanned Podcast, w którym prowadzący komentowali ekstrawaganckie imiona dzieci. – Mówili o ludziach, którzy nazywali swoje dzieci nowymi, oryginalnymi imionami. Mówili, jak śmieszne są niektóre z tych nowych, unikalnych imion – tłumaczyła influenceka.

Zobacz również:  To hebrajskie imię jest coraz popularniejsze. Rodzice nazywają tak córki

Gospodarze nie odnieśli się co prawda bezpośrednio do imienia Koazy, jednak 24-latka zauważyła, że internauci w komentarzach podają tę formę jako jeden z przykładów. To bardzo ją zabolało. Postanowiła nagrać emocjonalne nagranie i zaapelować do użytkowników TikToka, by wstrzymali się od kpin. Płacząc, poprosiła ich o wyrozumiałość i podkreśliła, że chociaż forma Koazy i przymiotnik "cosy" brzmią podobnie, nie mają ze sobą nic wspólnego.

Nasze dziecko nazywa się Koazy. Wyciągnęli wnioski, że nazwaliśmy go Koazy, ponieważ było mu „przytulnie" w łonie matki.

Nagranie 24-latki poruszyło internautów. Wiele osób pod postem poradziło młodej mamcie, by nie przejmowała się krytyką i nie zwracała uwagę na złośliwości nieznajomych. – Twoje dziecko, twoja decyzja. To imię, nie definiuje go negatywnie. Bądź dumna ze swojego wyboru i swojego dziecka – podkreśliła jedna z obserwatorek Liany Jade.

RadioZET.pl