Obserwuj w Google News

Oświadczył się na lekcji w liceum. Nagranie stało się viralem. "Słodkie"

2 min. czytania
16.11.2023 12:00
Zareaguj Reakcja

Po 12 latach związku nauczyciel Jonathan Holt postanowił oświadczyć się swojej koleżance z pracy. Zrobił to w czasie lekcji, a pomogli mu wtajemniczeni w plan uczniowie. Nagranie z zaręczyn wzrusza do łez.

Nauczyciel oświadczył się w czasie lekcji w liceum. Nagranie stało się viralem
fot. tiktok.com/@lu_fasa

Zaręczyny to ważny moment w życiu każdej pary. Panowie - bo w naszej kulturze to zazwyczaj oni wychodzą z inicjatywą - dwoją się i troją, aby zorganizować oświadczyny, które ich wybranka zapamięta do końca życia. To z pewnością udało się pewnemu nauczycielowi z Włoch. Jonathan Holt przygotował dla swojej partnerki coś absolutnie wyjątkowego.

Redakcja poleca

Nauczyciel oświadczył się w czasie lekcji. Zrobił to na oczach wszystkich

Jonathan Holt to nauczyciel w liceum w miejscowości Peschici w regionie Apulia. Od 12 lat jest w związku ze swoją koleżanką z pracy Iris Howorth. Ostatnio mężczyzna postanowił zdobyć się na odwagę i poprosić swoją ukochaną o rękę. Profesor chciał, żeby zaręczyny odbyły się w szkole, gdzie doszło do pierwszego spotkania pary. Wybór padł na jedną z sal lekcyjnych. 

Iris prowadziła właśnie zajęcia, gdy w pewnym momencie w sali rozległa się romantyczna muzyka. Po chwili do nauczycielki zaczęli podchodzić wtajemniczeni w plan Holta uczniowie. Kilku nastolatków bez słowa wręczyło kobiecie kwiaty.

Następnie w drzwiach stanął Jonathan z wielkim bukietem róż. Mężczyzna ukląkł i w obecności całej klasy poprosił ukochaną o rękę. Wzruszona nauczycielka nie wahała się ani chwili - od razu zgodziła się zostać żoną profesora. Wówczas w sali rozległ się aplauz. Cała scena została nagrana i opublikowana w mediach społecznościowych oraz na portalach lokalnej prasy z Apulii.

Zobacz także:  Uprawiała seks z ponad 300 osobami. Teraz żali się, że stały partner ją rzucił

Oświadczyny na lekcji w liceum. To nagranie ma ponad 4 mln wyświetleń

Nagranie z TikToka, na którym zarejestrowano zaręczyny pary, błyskawicznie obiegło media społecznościowe i stało się viralem. W ciągu kilku dni zostało obejrzane ponad 4 miliony razy. Pod filmem pojawiło się tysiące komentarzy. 

"Jak wspaniale, jak nauczyciele pokazują swoją ludzką stronę", "Myślę, że chciała płakać ze szczęścia, ale się powstrzymała, bo była w szkole. Słodkie nagranie", "Uwielbiam jego uśmiech i jej nieśmiałość", "Widać, że bardzo się kochają" - piszą internauci.

Źródło: Radio ZET/PAP/TikTok

Nie przegap
To najgorsze miejsca i okoliczności na zaręczyny.
5 Zobacz galerię
fot. Lucky Business/Shutterstock