Obserwuj w Google News

Natasha chce mieć największe pośladki na świecie. "Moja pupa sprawia, że czuję się seksowna"

2 min. czytania
30.01.2023 13:35
Zareaguj Reakcja

Natasha Crown ma jedno marzenie - chce zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. W tym celu Szwedka poddała się kilku operacjom plastycznym, na które w sumie wydała ponad pół miliona złotych. "Moja pupa sprawia, że czuję się seksowna" - zapewnia influencerka.

Natasha Crown
fot. instagram.com/natasha_crown_official1

Natasha Crown to popularna influencerka. Jej konto na Instagramie o nazwie @natasha_crown_official1 obserwuje ponad 2,1 mln osób. Kobieta na profilu zamieszcza głównie zdjęcia, na których dumnie prezentuje swoją sylwetkę. A ta jest dość nietypowa... Influencerka przeszła szereg operacji plastycznych, a wszystko po to, by mieć największe pośladki na świecie.

Redakcja poleca

Natasha chce mieć największe pośladki na świecie

Natasha Crown ma 27 lat i pochodzi ze Szwecji. Jak podaje Wirtualna Polska Kobieta, modelka Only Fans w pewnym momencie swojego życia postanowiła, że zostanie posiadaczką największych pośladków na świecie. Wkrótce zaczęła spełniać swoje marzenie. Początkowo chodziła na siłownię, gdzie regularnie ćwiczyła wspomnianą partię ciała. Jednak efekty treningów nie były dla niej zadowalające. Dlatego niedługo później poddała się pierwszej operacji plastycznej.

Kiedy miałam 20 lat, przeszłam pierwszą operację i był to BBL (przyp. red. - brazylijski lifting pośladków) - powiedziała.

Crown postanowiła też nieco przybrać na wadze. Wszystko po to, aby specjaliści mogli pobrać jej tłuszcz z innych części ciała i wstrzyknąć go w pupę. Finalnie przytyła 20 kg. Następnie przeszła kolejne operacje plastyczne. W ciągu sześciu lat Szwedka poddała się kilku zabiegom. W sumie zapłaciła za nie ok. 100 tys. funtów, czyli ponad pół miliona złotych. Kobieta nie tylko po raz kolejny powiększyła sobie pośladki, ale także zmieniła wygląd piersi, ust, podbródka oraz przeszła korektę kości policzkowych. 

Zobacz także:  Ma największe usta na świecie. Samantha Ramsdell trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa

Będę miała największe pośladki na świecie. To jest mój cel i zamierzam go osiągnąć - mówi Natasha Crown, cytowana przez portal dailystar.co.uk.

"Myślę, że ludzie się mnie boją"

Szwedka uwielbia swój wygląd. Twierdzi, że kobiety powinny mieć krągłości. Jednak nietypowa sylwetka sprawia jej wiele problemów, m.in. w życiu miłosnym. Jakiś czas temu Natasha wyjawiła, że onieśmiela mężczyzn, przez co od lat jest singielką. "Ostatni związek miałam siedem lat temu. Jestem dość ekstremalna, więc myślę, że ludzie się mnie boją" - powiedziała, cytowana przez portal dailymail.co.uk.

Mimo to Crown zapewnia, że nie zamierza przestać poddawać swoje ciało zabiegom. "Moja pupa sprawia, że czuję się seksowna" - zdradziła, cytowana przez thesun.co.uk.

Zobacz także:  Ta kobieta ma największe stopy na świecie. Amerykanka zmaga się z ogromnym problemem

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/dailystar.co.uk/dailymail.co.uk/thesun.co.uk