Obserwuj w Google News

W dzieciństwie była okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Tak wygląda obecnie

2 min. czytania
06.11.2023 10:14
Zareaguj Reakcja

Kristina Pimenova zwróciła uwagę branży modowej, będąc zaledwie trzylatką. Jej kariera nabrała zawrotnego tempa po tym, jak w 2014 roku magazyn „Women Daily” nazwał ją „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Wkrótce Kristina będzie obchodzić swoje 18. urodziny. Jak zmieniła się przez ten czas?

Została okrzyknięta w dzieciństwie najpiękniejszą dziewczynką świata
fot. Instagram.com/kristinapimenova

Kristina najmłodsze lata spędziła w Moskwie. Niewątpliwie duży wpływ na rozwój kariery dziewczynki miała jej matka - Glikeriya Shirokov, która również pracowała jako modelka i liczyła na to, że córka także pójdzie w jej ślady. Ojcem Kristiny był z kolei znany piłkarz – Ruslan Pimenov.

Kiedy Kristina skończyła trzy lata, rozpoczęła współpracę z profesjonalną agencją modelek i zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Niezwykła uroda dziewczynki została bardzo szybko dostrzeżona przez projektantów. Od tego czasu profesjonalne sesja zdjęciowe i pokazy stały się dla Kristiny codziennością.

Redakcja poleca

Tak dziś wygląda "najpiękniejsza dziewczynka świata"

O Kristinie zrobiło się głośno po tym, jak w 2014 roku magazyn "Women Daily" okrzyknął ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Niestety wraz ze słowami zachwytu, pojawiły się pierwsze krytyczne komentarze. Z nieprzychylnymi opiniami musiała zmierzyć się przede wszystkim matka dziewczynki. Zarzucano jej bowiem, że próbuje promować swoją córkę za wszelką cenę, zabierając jej dzieciństwo.

Mimo licznej krytyki kobieta nadal dzielnie wspierała swoją pociechę w rozwoju kariery. Obecnie młoda Rosjanka może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Dziewczyna ma na swoim koncie współpracę z największymi markami m.in. Armani, Prada czy Ralph Lauren.

Chociaż od jej debiutu na wybiegach minęło już kilkanaście lat, dziś Kristina Pimenova nadal pracuje jako modelka. Poza tym prężnie działa m.in. na Instagramie, gdzie zebrała pokaźne grono fanów. Jej profil ma już niemal 2,6 miliona obserwujących. "Pamiętaj, że piękno jest w środku" - pisze na swoim koncie. Często zamieszcza na nim kulisy różnych sesji modowych, jak również kadry ze swojego codziennego życia.

Zobacz także: Ma 73 lata. Ludzie mówią, że ubiera się niestosownie do wieku

Nie tylko modeling

Jak podaje portal parenting.pl poza modelingiem Kristina pasjonuje się także m.in. aktorstwem. Ma już za sobą pierwsze doświadczenia na tym polu. Pojawiła się bowiem na ekranie, grając epizodyczne role w produkcjach "Creators: The Past" oraz "The Russian Bride". Nie pozostaje nam nic innego, jak z ciekawością obserwować dalszy rozwój także jej filmowej kariery.

Michelle Pfeiffer w szerokiej marynarce modnej w latach 80. i dziś
20 Zobacz galerię
fot. 20thCentFox/Everett Collection/East News

Źródło: Radio ZET/parenting.pl