Obserwuj w Google News

Nagrała swoją teściową w szpitalu. Film bije rekordy popularności

2 min. czytania
13.03.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

16-miesięczna dziewczynka wylądowała w szpitalu. Mama malucha właściwie cały czas była obecna przy swoim chorym dziecku. W opiece nad córką pomagała jej jednak teściowa. Wdzięczna matka nagrała film, na którym widać, jak babcia przytula i głaszczę wnuczkę. Nagranie rozczuliło internautów. Jego popularność z dnia na dzień rośnie.

Nagrała swoją teściową w szpitalu
fot. shutterstock/Kamon_wongnon/TikTok@lisahayim

Babcie są niezastąpione. Często pomagają młodym i niedoświadczonym jeszcze rodzicom opiekować się pociechami. Są przy nich w trudnych chwilach, wspierają ich i podtrzymują na duchu. To, jak ważna jest ich obecność, pokazuje krótkie nagranie. Opublikowała je użytkowniczka TikToka, Lisa Hayim.

Redakcja poleca

Babcia na medal. To nagranie rozczuliło użytkowników TikToka

Lisa Hayim jest aktywną użytkowniczką TikToka. Jej konto śledzi ponad 8 tys. użytkowników tej popularnej aplikacji. Lisa Hayim w sieci umieszcza lifestylowe i parentingowe treści. Niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami wzruszającym nagraniem.

Maleńka córeczka Lisy Hayim trafiła do szpitala. Kobieta bardzo bała się o zdrowie dziecka. Opiekowała się pociechą właściwie cały czas. Mogła jednak liczyć na nieopisane wsparcie – kochającego męża oraz jego mamę. TikTokerka postanowiła nagrać, jak wspaniale jej teściowa zajmuje się wnuczką. Filmik, na którym widać jak babcia tuli i kołysze 16-miesięczną dziewczynkę, opublikowała w sieci.

Zobacz również:   Otrzymała paczkę od babci, chociaż kobieta nie żyje od dwóch lat. Zaskakujący finał historii

– Moja 16-miesięczna córka trafiła na pięć dni do szpitala. Moja teściowa przychodziła codziennie o szóstej rano i zostawała do godziny 11, żeby fizycznie i psychicznie odciążyć mnie i mojego męża. Miłość babci jest heroiczna – napisała pod filmikiem mama dziewczynki.

Internauci reagują. „Mam nadzieję, że kiedyś będę taką babcią”

Nagranie ze szpitala urzekło internautów. W komentarzach pod postem Lisy Hayim nie brakuje zachwytów i pochwał. Użytkownicy TikToka właściwie jednogłośnie stwierdzili, że teściowa, która tak kocha swoją wnuczkę to skarb. Wideo zostało obejrzane już ponad milion razy. Liczba wyświetleń stale rośnie. – Ta babcia zasługuje na medal – możemy przeczytać pod filmem.

Dziadkowie są wspaniali.
Mam nadzieję, że kiedyś też będę taką babcią.

RadioZET.pl/patering.pl