Obserwuj w Google News

Nadali córce oryginalne imię. "Ludzie mówią, że będzie gnębiona w szkole"

2 min. czytania
15.09.2023 13:50
Zareaguj Reakcja

Pewna para z Wielkiej Brytanii postanowiła nazwać córkę na cześć ulubionego jedzenia. Oryginalne imię jednak nie wszystkim przypadło do gustu. "Mam nadzieję, że to nie okaże się prawdą" - piszą internauci.

Nadali córce oryginalne imię. "Ludzie mówią, że będzie gnębiona w szkole"
fot. Shutterstock

Przyszli rodzice stoją przed wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest wybór imienia dla dziecka. Nie jest to jednak wcale takie proste zadanie. W końcu słowo to będzie towarzyszyło ich pociesze przez całe życie. Z tego też powodu powinna być to przemyślana, świadoma decyzja.

Część par decyduje się na klasyczne imiona z długą tradycją. Niektórzy natomiast - wręcz przeciwnie - szukają raczej tych nieszablonowych. Wśród tej drugiej grupy znalazło się pewne małżeństwo z Wielkiej Brytanii, które postanowiło nazwać córkę na cześć ulubionej przekąski.

Redakcja poleca

Nadali córce oryginalne imię. "Ludzie mówią, że będzie gnębiona w szkole"

Świeżo upieczona mama pochwaliła się zdjęciem swojej córeczki na Facebooku. W poście przyznała, że razem z partnerem zdecydowała się nadać dziecku oryginalne imię. Nie chciała jednak zdradzać, o jakie słowo chodzi. "Nadałam mojemu dziecku imię na cześć mojego ulubionego jedzenia – ludzie nie chcą uwierzyć, że to prawda. Mówią też, że będzie gnębione w szkole" - napisała kobieta, cytowana przez portal mirror.co.uk.

Niedługo później zdjęcie skomentowała babcia nowo narodzonej dziewczynki. Ku uciesze internautów seniorka zdradziła imię swojej wnuczki. Okazało się, że rodzice nazwali ją... Avacuddo. "To już oficjalne. Moja córka urodziła śliczną córeczkę. Teraz ich rodzina jest w komplecie. Witaj kochana Avacuddo. Nicholas ma teraz młodszą siostrę" - napisała dumna babcia.

Zobacz także:  Zmienił imię dziecka bez wiedzy żony. Ta wpadła w furię

Nazwali córkę na cześć ulubionego jedzenia. Internauci ich krytykują

Temat ten został szybko podchwycony przez internautów, którzy zaczęli dzielić się swoimi opiniami na Reddicie. Wiele osób przyznało, że nie może zrozumieć, dlaczego rodzice zdecydowali się nazwać dziecko na cześć jedzenia. "Mam nadzieję, że to nie okaże się prawdą" - napisał jeden z użytkowników forum. Inny dodał: "Może ma na imię Ava, a "Acacuddo" to przezwisko? Mam nadzieję".

Niektórzy też zwrócili uwagę na pisownię. Jeżeli rodzice rzeczywiście chcieli nazwać córkę na cześć jedzenia, jej imię powinno brzmieć "Avocado". "Próbuję ustalić, czy to lepiej, czy gorzej, że źle to napisali", "Wygląda na to, że nikt w tej rodzinie nie wie, jak się pisze "awokado" - grzmią internauci.

Nie przegap
To wyjątkowe imiona dla dziewczynek
5 Zobacz galerię
fot. shutterstock_Julia Pavaliuk