Obserwuj w Google News

Takiego wesela nikt się nie spodziewał. 40 osób się na nim pobiło

2 min. czytania
23.11.2022 10:19
Zareaguj Reakcja

To wesele przejdzie do historii. O ile takie imprezy zwykle kojarzą się z muzyką, tańcami i zabawą do białego rana, o tyle w tym przypadku zakończenie miało zupełnie inny wymiar. Podczas uroczystości doszło do ponadczasowej bijatyki. Co było przyczyną takiego obrotu sprawy?

Wesele
fot. Shutterstock

Imprezy weselne mogą przyjmować różny wymiar. Często to jak potoczy się zabawa, zależy od rodzaju i ilości zaproszonych gości. Nierzadko mówi się o tym, że para młoda powinna się dobrze zastanowić nad doborem towarzystwa. W przeciwnym wypadku może dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jedna z takich miała miejsca w brytyjskiej miejscowości Runcorn. Doszło tam do krwawej bijatyki, a w akcję musiała włączyć się policja. 

Zobacz także:  Przemowa druhny na weselu oburzyła internautów. "OMG. To się naprawdę wydarzyło?"

Na weselu pobiło się 40 osób

Takich wesel jak to chciałoby się uniknąć. Pewna para zorganizowała przyjęcie, które w niczym nie miało się różnić od tych tradycyjnych. Niestety po czasie okazało się, że mogli liczyć jedynie na scenariusz niczym z filmu sensacyjnego. Zamiast tańców do białego rana urządzono tam chaotyczną bitwę. 

Na przyjęciu było obecnych około 60 gości. Ostatecznie aż 40 z nich się pobiło. W ruch poszły pięści, krzesła, jedzenie i gaśnice. Każdy chwytał się tego, co miał pod ręką.

Redakcja poleca

Zaczęło się niepozornie - przed północą zauważono, że spierało się ze sobą trzech mężczyzn. W niespodziewanej chwili wszystko rozrosło się do takiej skali, że na miejsce musiała przyjechać policja. Nie wiadomo, co spowodowało kłótnie, ale do zaognienia konfliktu na pewno przyczynił się alkohol.

W ciągu 30 minut doszło do całkowitego zniszczenia sali bankietowej, przedmiotów wypożyczonych od firmy w ramach przyjęcia weselnego oraz innych części hotelu. Straty oszacowano na około 16 tys. funtów - tyle zdradziła posterunkowa Sophie Davies jednemu z brytyjskich portali.

Cała akcja była tragiczna w skutkach

Wielu z gości obecnych na sali musiało pojechać na komisariat. Początkowo policja miała duży problem, by nad nimi zapanować. 

Niektórzy mężczyźni obecni na weselu pójdą za kratki. Spędzą za nimi od 3 do 27 miesięcy. Jeden z gości będzie musiał dodatkowo odrobić 100 godzin prac społecznych.

Źródło: www.o2.pl

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock