Obserwuj w Google News

Myślała, że ma problemy gastryczne. Okazało się, że jest w siódmym miesiącu ciąży

2 min. czytania
03.03.2023 10:47
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka podzieliła się z obserwatorami zaskakującą historią. Powiedziała, że przez sześć i pół miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży. Wszystkie niepokojące objawy tłumaczyła problemami gastrycznymi. 

Myślała, że ma problemy gastryczne. Okazało się, że jest w siódmym miesiącu ciąży
fot. tiktok.com/@myleyjay

Myley Jay mieszka w Saint Louis w stanie Missouri. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych - jej konto na TikToku o nazwie @myleyjay obserwuje ponad 26 tys. osób. Kobieta na profilu pokazuje głównie urywki z codzienności, a także dzieli się ważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Jedno z jej ostatnich nagrań zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Do tego wideo dotarł portal dailystar.co.uk.

Redakcja poleca

Myślała, że ma problemy gastryczne. Okazało się, że jest w siódmym miesiącu ciąży

Tiktokerka przyznała w filmie, że przez sześć i pół miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży. "Wiem, że to brzmi jak szaleństwo. Zawsze jak słyszałam podobne historie, to myślałam: "Jak ktoś może być tak głupi?" - zdradziła Myley na wstępie.

Dodała, że z perspektywy czasu może śmiało powiedzieć, że miała wiele objawów wskazujących na ten stan. Wtedy jednak ich z nim nie łączyła. Przykładowo nudności i wymioty tłumaczyła zjedzeniem "wątpliwej jakości burrito z fasolą i serem". Ruchy dziecka zaś brała za wzdęcia albo "burczenie w brzuchu". Jay nie zaniepokoiło również to, że zaczęła tyć. Myślała, że jej brzuch się powiększył, ponieważ ostatnio wyleczyła się z zaburzeń odżywiania i więcej jadła. 20-letnia wówczas kobieta była pewna, że skoro stosuje antykoncepcję, szanse na to, że jest w ciąży, wynoszą zero. 

- Moje okresy zaczęły się bardzo wydłużać, a potem całkowicie zniknęły. To było normalne dla tej metody antykoncepcji (przyp. red. - zastrzyki antykoncepcyjne). Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ najwyraźniej wszystko działało. Później się okazało, że wcale nie. Po prostu byłam w ciąży - wyznała Jay na nagraniu.

Zobacz także:  Ona ma 61 lat, jej córka 22. Ludzie myślą, że są siostrami

Tiktokerka boi się, że znowu zajdzie w nieplanową ciążę

W końcu jednak 20-latka zaczęła zdawać sobie sprawę, że coś jest nie tak. Mama Myley zasugerowała córce, że być może jest w ciąży. Jay za jej namową wykonała test. Jakież było jej zdziwienie, gdy na pasku zobaczyła dwie kreski. Kobieta natychmiast udała się do ginekologa na USG.

Pierwsze słowa, jakie wyszły z ust lekarza, brzmiały: "To głowa wielkości 28 tygodni". Miałam najkrótszą trzymiesięczną ciążę, a potem urodziłam córeczkę - powiedziała tiktokerka.

Na szczęście dziecko przyszło na świat zupełnie zdrowe. Obecnie Myley ma 28 lat, jest szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci. Kobieta nadal stosuje antykoncepcję, ale bardzo boi się, że znowu zajdzie w nieplanową ciążę. "Ciągle wydaje mi się, że jestem w ciąży, cały czas robię testy" - wyznała influencerka.

Zobacz także:  Żyła w poligamicznej sekcie. Jej ojciec ma 27 żon i około 300 dzieci

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/polsatnews.pl