Obserwuj w Google News

Mówią o niej „kobieta z dwoma parami piersi”. Tak odpowiada hejterom

2 min. czytania
16.03.2023 10:59
Zareaguj Reakcja

Makenzie Moore aktywnie działa w mediach społecznościowych. 21-letnia Amerykanka reprezentuje społeczność plus size. Zaznacza, że kocha swoje ciało i w pełni akceptuje to, jak wygląda. Niestety, wciąż musi walczyć z przykrymi komentarzami i hejtem. Internauci mówią o niej „kobieta z dwoma parami piersi”.

kobieta z dwoma parami piersi
fot. TikTok@chunkymak

Makenzie Moore na TikToku występuje jako @chunkymak. 21-latka jest aktywna w mediach społecznościowych, publikuje ciałopozytywne treści i reprezentuje społeczność plus size. Wokół swojej działalności zgromadziła już dużą grupę zainteresowanych użytkowników. Jej profil na TikToku obserwuje ponad 147 tys. internautów. Z miesiąca na miesiąc ta liczba rośnie.

Czym 21-latka przekonuje do siebie odbiorców? Makenzie Moore jest niezwykle szczera i otwarta. Odważnie prezentuje kobiece krągłości, podkreślając, że kocha swoją puszystą sylwetkę i nie chciałaby być chudsza. Podejście TikTokerki podoba się internautom – zwłaszcza tym, którzy, podobnie jak Makenzie Moor, noszą większy rozmiar.

Zobacz również:  Kim potrafi wysunąć gałki oczne na 12 mm. Trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa

Mówią o niej „kobieta z dwoma parami piersi”. „Kocham swoje ciało”

Makenzie Moore nosi amerykański rozmiar 20, który odpowiada europejskiemu rozmiarowi 48. Ciało 21-latki pokrywają fałdki. Krągłości ulokowane pod biustem sprawiły, że influencerka została nazwana przez internautów „kobietą z dwoma parami piersi”. Twórczyni internetowa nie przejęła się tym. W jednym z filmów na TikToku, nawiązała do pseudonimu.

– Jestem gruba i znana jako „dziewczyna z dwoma parami piersi”. Okrutni hejterzy mówią, że to smutne, jak wyglądam. Ja jednak kocham swoje ciało – zaznaczyła Makenzie Moore, dumnie eksponując fałdki na brzuchu.

Redakcja poleca

Influencerka odpowiada hejterom. Ma dosyć krzywdzących stereotypów

Makenzie Moore nie podoba się to, jak społeczeństwo odbiera ludzi otyłych. Zaznacza, że w zbiorowej świadomości wciąż funkcjonują krzywdzące przekonania na temat osób plus size. Podkreśla, że na wagę ciała człowieka wpływa wiele czynników. Nie wszystkie krągłe osoby unikają aktywności fizycznej, żyją niezdrowo i objadają się, a ciągłe generalizowanie jest po prostu krzywdzące.

21-latka wciąż spotyka się ze stereotypem, który mówi, że osoby noszące większy rozmiar nie mogą cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałą kondycją. Uważa, że to bzdura, która może wpędzić w kompleksy osoby krąglejsze.

Znam wiele dziewczyn, które są zdrowymi kobietami plus size. Nie można im niczego odebrać. Ciężko na to pracują!

Ludzie, którzy tak jak Makenzie Moore należą do środowiska plus size, dziękują influencerce za niezwykłą postawę i odwagę godną naśladowania. Zaznaczają, że 21-latka niezmiennie jest dla nich wielką inspiracją.

RadioZET.pl