Obserwuj w Google News

Masz kartę Moja Biedronka? Pośpiesz się, ta funkcja wkrótce wygaśnie

2 min. czytania
15.11.2023 10:01
Zareaguj Reakcja

Jedna z najczęściej wykorzystywanych funkcji karty Moja Biedronka już niedługo przestanie być aktywna. Klienci do 18 listopada mogą zbierać punkty, a potem wymieniać je na maskotki z "Gangu Mocniaków". Ile punktów należy zgromadzić, by otrzymać nagrodę? Przypominamy.

Masz kartę Moja Biedronka
fot. shutterstock

Klienci Biedronki w przeszłości pokochali już Gang Świeżaków, Gang Słodziaków, Gang Fajniaków, Gang Swojaków i Gang Bystrzaków. Obecnie gigantyczną popularnością cieszy się kolejna „biedronkowa ekipa”. "Gang Mocniaków" dostępny jest w sieci sklepów od 28 sierpnia. Składa się z 11 maskotek.

W skład "Gangu Mocniaków" wchodzą: Woda Werka, Oranżada Ola, Dynia Dorotka, Banan Benek, Napój Norbert, Rogalik Radzio, Chleb Henio, Jajko Julek, Awokado Adaś, Krem Krzyś i Parówka Patrycja. Osoby, które chcą wymienić zgromadzone podczas zakupów spożywczych punkty, na naklejki, a później na zabawki muszą się jednak pośpieszyć. Na zbieranie punktów zostało już tylko kilka dni. Później ukochana funkcja Polaków przestanie działać.

Gang Mocniaków: Co zrobić, aby otrzymać nagrodę?

Program lojalnościowy prowadzony pod hasłem "Gang Mocniaków" cieszy się wśród klientów Biedronki niesłabnącą popularnością. Rodzice zbierają punkty, by wymienić je na zabawki dla swoich dzieci. Z kolei opiekunowie czworonogów wręczają nagrody swoim pupilom – wśród miłośników psów szczególnym zainteresowaniem cieszy się maskotka w kształcie parówki. Każde 69 zł wydane w sklepie Biedronka to jedna naklejka.

Zobacz również:  Maskotka z Biedronki wywołała spore zamieszanie. Poszło o imię

W sklepach sieci Biedronka można zakupić zabawki również w regularnej cenie. Są one bowiem dostępne również dla osób, które nie zbierają punktów na karcie Moja Biedronka – jedna zabawka kosztuje 49,99 złotych. Klienci, którym uda się zgromadzić 60 naklejek, mogą otrzymać jedną z maskotek należącą do „Gangu Mocniaków” za darmo. Muszą jedynie zasygnalizować przy kasie taką chęć. Osoby, którym udało się uzbierać 30 naklejek, mogą z kolei kupić maskotkę w promocyjnej cenie (24,99 złotych).

Redakcja poleca

Ważna data. Czas na zbieranie punktów dobiega końca

Program lojalnościowy „Gang Mocniaków” dobiega końca. Osoby, które chciałby nazbierać wystarczająco dużo punktów, by wymienić je na maskotkę, muszą się tym samym pośpieszyć. Akcja trwa bowiem do 18 listopada (sobota). Później na karcie "Moja Biedronka" wygaśnie możliwość zbierania punktów.

Regulamin promocji zakłada, że osoby, którym uda się do 18 listopada nazbierać wystarczająco dużo punktów, będą mogły zgłosić się po odbiór maskotek do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Radio ZET/Interia

Nie przegap