Obserwuj w Google News

Mama rozcięła plastikową zabawkę dziecka. Obrzydliwe, co znalazła w środku

2 min. czytania
17.03.2023 12:09
Zareaguj Reakcja

Lekarka na TikToku podzieliła się przerażającym odkryciem. Rozcięła gumową zabawkę swojej córki i oniemiała z przerażenia. To, co znalazła w środku, wywołało u młodej matki odruch wymiotny. – Dostałam gęsiej skórki, to obrzydliwe – podkreśliła.

rozcięła plastikową zabawkę córki
fot. TikTok@dr.katie.h / To znajdowało się we wnętrzu plastikowej zabawki

Katie jest lekarką medycyny ratunkowej i TikTokerką. W mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem @dr.katie.h. Kobieta wychowuje dwie córeczki, treści parentingowe są więc jej bliskie. Często porusza tematy związane z wychowaniem maluchów i dbaniem o ich zdrowy, prawidłowy rozwój. Niedawno zamieściła nagranie, które zaszokowało innych rodziców. Co pokazała?

Mama rozcięła plastikową zabawkę córki. Prawie zwymiotowała

Katie słyszała wiele o szkodliwości plastikowych zabawek dla dzieci. Postanowiła sprawdzić, co kryje się we wnętrzu jednej z nich. W tym celu rozcięła starą zabawkę pociechy – gryzak w kształcie żyrafy.

Moja córeczka uwielbiała tę zabawkę. Pomagała jej przy ząbkowaniu, bardzo często wkładała ją do buzi. Nie używa jej już od roku. Sprawdźmy, co jest w środku - – zaznaczyła lekarka na początku nagrania i przystąpiła do działania.

Zobacz również:  Nestorka rodu tuli praprawnuczkę. Łącznie ma aż 623 potomków

Katie rozcinała zabawkę powoli, a cały proces nagrywała, by później opublikować go w mediach społecznościowych. Gdy udało jej się dotrzeć do wnętrza plastikowej figurki, dosłownie oniemiała.

Na nagraniu, które młoda mama zamieściła na TikToku, widać jak z trudem powstrzymuje wymioty. – Właśnie dostałam gęsiej skórki. Będę musiała wyrzucić te nożyczki. To obrzydliwe. Moje dziecko miało tę zabawkę w buzi – zaznaczyła przerażona mama. Co zobaczyła?

Redakcja poleca

To znajdowało się we wnętrzu plastikowej zabawki. „Mam gęsią skórkę”

Co Katie zobaczyła wewnątrz plastikowej zabawki dziecka? Środek figurki pokrywała gęsta, pleśń. Lekarka była w szoku, gdy odkryła prawdę. Zaznaczyła, że już nigdy nie pozwoli bawić się swoim pociechom podobnymi gadżetami. Zaapelowała także do innych rodziców o szybką interwencję.

Te zabawki mogą być groźne. Omijaj je szerokim łukiem

Wybierając zabawki dla dzieci, warto decydować się na takie, które łatwo i szybko możemy wyczyścić. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza pociecha będzie bezpieczna podczas codziennej zabawy. Gumowe zabawki niestety często wyposażone są w otwory. To właśnie przez nie dostaje się do wnętrza wilgoć oraz zanieczyszczenia.

RadioZET.pl/parenting.pl