Mama rozcięła plastikową zabawkę dziecka. Obrzydliwe, co znalazła w środku

17.03.2023 12:09

Lekarka na TikToku podzieliła się przerażającym odkryciem. Rozcięła gumową zabawkę swojej córki i oniemiała z przerażenia. To, co znalazła w środku, wywołało u młodej matki odruch wymiotny. – Dostałam gęsiej skórki, to obrzydliwe – podkreśliła.

rozcięła plastikową zabawkę córki
fot. TikTok@dr.katie.h / To znajdowało się we wnętrzu plastikowej zabawki

Katie jest lekarką medycyny ratunkowej i TikTokerką. W mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem @dr.katie.h. Kobieta wychowuje dwie córeczki, treści parentingowe są więc jej bliskie. Często porusza tematy związane z wychowaniem maluchów i dbaniem o ich zdrowy, prawidłowy rozwój. Niedawno zamieściła nagranie, które zaszokowało innych rodziców. Co pokazała?

Mama rozcięła plastikową zabawkę córki. Prawie zwymiotowała

Katie słyszała wiele o szkodliwości plastikowych zabawek dla dzieci. Postanowiła sprawdzić, co kryje się we wnętrzu jednej z nich. W tym celu rozcięła starą zabawkę pociechy – gryzak w kształcie żyrafy.

Moja córeczka uwielbiała tę zabawkę. Pomagała jej przy ząbkowaniu, bardzo często wkładała ją do buzi. Nie używa jej już od roku. Sprawdźmy, co jest w środku – zaznaczyła lekarka na początku nagrania i przystąpiła do działania.

Zobacz również: Nestorka rodu tuli praprawnuczkę. Łącznie ma aż 623 potomków

Katie rozcinała zabawkę powoli, a cały proces nagrywała, by później opublikować go w mediach społecznościowych. Gdy udało jej się dotrzeć do wnętrza plastikowej figurki, dosłownie oniemiała.

Na nagraniu, które młoda mama zamieściła na TikToku, widać jak z trudem powstrzymuje wymioty. – Właśnie dostałam gęsiej skórki. Będę musiała wyrzucić te nożyczki. To obrzydliwe. Moje dziecko miało tę zabawkę w buzi – zaznaczyła przerażona mama. Co zobaczyła?

To znajdowało się we wnętrzu plastikowej zabawki. „Mam gęsią skórkę”

Co Katie zobaczyła wewnątrz plastikowej zabawki dziecka? Środek figurki pokrywała gęsta, pleśń. Lekarka była w szoku, gdy odkryła prawdę. Zaznaczyła, że już nigdy nie pozwoli bawić się swoim pociechom podobnymi gadżetami. Zaapelowała także do innych rodziców o szybką interwencję.

Te zabawki mogą być groźne. Omijaj je szerokim łukiem

Wybierając zabawki dla dzieci, warto decydować się na takie, które łatwo i szybko możemy wyczyścić. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasza pociecha będzie bezpieczna podczas codziennej zabawy. Gumowe zabawki niestety często wyposażone są w otwory. To właśnie przez nie dostaje się do wnętrza wilgoć oraz zanieczyszczenia.

loader

RadioZET.pl/parenting.pl