Obserwuj w Google News

Młody tata wytatuował 96 proc. ciała. Ma wampirze zęby

2 min. czytania
16.03.2023 12:15
Zareaguj Reakcja

Remy niemal w całości jest pokryty tatuażami. Teraz poszedł o krok dalej i sprezentował sobie zęby w stylu wampira.

Remy
fot. Instagram.com

W mediach społecznościowych można znaleźć wiele przykładów osób, które nie ustają w modyfikacjach swojego ciała. Ostatnio głośno było o pewnym amerykańskim artyście o pseudonimie Crewsont, który jest uzależniony od tatuaży, przez co nie może znaleźć na stałe dziewczyny. Miłością do tatuowania skóry zapałał także influencer Remy, o którym napisał portal dailystar.co.uk. Ciało mężczyzny jest pokryte tuszem aż w 96 procentach. Teraz postanowił sobie sprawić także wampirze zęby, czym pochwalił się w social mediach.

Redakcja poleca

Upodobnił się do wampira

Remy pierwszy tatuaż zrobił ok. 15 lat temu. Wówczas postanowił sobie wytatuować na przedramieniu niestandardową czcionką imię swojego syna. Od tamtej pory z dnia na dzień na jego skórze zaczęło pojawiać się coraz więcej niesamowitych wzorów. Do tej pory wydał na swoją pasję niemal 75 tysięcy funtów.

Modyfikacje swojego ciała chętnie pokazuje w sieci. Ostatnio znów zaskoczył fanów odmienionym wyglądem – tym razem jednak nie był to kolejny tatuaż. Mężczyzna opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jego nowy uśmiech. Remy postanowił spełnić swoje małe marzenie i ku zdziwieniu internautów - zrobił sobie wampirze zęby.

Zobacz także: Nie może znaleźć pracy. Wszystko przez… tatuaże

Tatuowanie to proces

Mężczyzna ze względu na swój kontrowersyjny wygląd cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 206 tysięcy osób. Wiele z nich jest pod wrażeniem jego przemiany. Remy jednak podkreśla, że tatuowanie do dla niego rodzaj pewnej niekończącej się podróży. Nie jest ważny dla niego sam cel, ale to uczucie, kiedy cały czas może przekraczać swoje granice.

Zobacz także: Wykonał tatuaż 4-latce. Mężczyzna wywołał niespotykaną burzę w sieci

RadioZET.pl/dailystar.co.uk