Obserwuj w Google News

Ukrywała swoją wagę pod obszernymi swetrami. W końcu powiedziała "dość"

2 min. czytania
06.06.2023 17:19
Zareaguj Reakcja

Alicia bardzo często była wyśmiewana z powodu swojego wyglądu. Dziś zachęca inne kobiety, aby nie wstydziły się swojego ciała i nosiły to, na co tylko mają ochotę.

influencerka
fot. Instagram.com/aliciamccarvell

Coraz więcej influencerek stara się promować na swoich kanałach ideę body positive. Dają w ten sposób przykład innym kobietom, aby nabrały większej pewności siebie i nie próbowały za wszelką cenę sprostać nierealnym kanonom urody. Jakiś czas temu pisaliśmy o tiktokerce z Nowej Zelandii – Dani, która nie boi się pokazywać w social mediach swoich niedoskonałości, a wszelkie krytyczne opinie traktuje z dużym dystansem.

Dużą popularnością w sieci cieszy się również Alicia, o której napisał portal dailystar.co.uk. Influencerka zgromadziła na swoich kontach w mediach społecznościowych miliony obserwujących. Ostatnio opublikowała w sieci obszerny post, który odbił się szerokim echem. Kobieta powiedziała, jak udaje jej się stopniowo zmieniać podejście do swojego ciała, chociaż jak przyznaje, nie jest to łatwe.

Redakcja poleca

Zaczęła nosić obcisłe ubrania

Alicia nosi rozmiar plus size. Jej waga często była dla niej źródłem kompleksów. Nieraz słyszała nieprzyjemne komentarze innych osób, którzy zastanawiali się, jak kobieta o takiej figurze może mieć aż tak wysportowanego męża. Influencerka starała się ukrywać swoją wagę pod luźnymi, dużymi ubraniami. Z czasem jednak zaczęła być tym zmęczona. Zdała sobie sprawę, że wybierając takie stroje, próbowała zamaskować pewne rzeczy ze wstydu, bojąc się oceny innych.

W jednym ze swoich postów na Instagramie szczerze napisała o tym, jak udało jej się zerwać z negatywnym myśleniem na temat swojego wyglądu. Kiedy zaczęła patrzeć na siebie w życzliwszy sposób, zdała sobie sprawę z tego, że to, co nosi, nie odzwierciedla tego, kim tak naprawdę jest. Zaczęła rezygnować z noszenia zbyt obszernych strojów i coraz chętniej pokazuje się w dopasowanych rzeczach, w których po prostu czuje się dobrze.

Zaczęłam wybierać ubrania, które mi odpowiadały i nagle ludzie zaczęli mnie komplementować (…). Teraz, kiedy zakładam ubranie, myślę, jak się z tym czuję, bo tylko to się liczy. - pisze influencerka.

Na jednym ze zdjęć pokazała się w obcisłej sukience w kwiecisty wzór, w której emanuje pewnością siebie i wygląda niezwykle promiennie:

Zobacz także: Biją jej brawo, bo pokazała piersi bez stanika. Zaapelowała do kobiet

Słowa wsparcia od internautów

Alicia twierdzi, że zmiana sposobu myślenia i zaakceptowanie siebie w 100% to długotrwały proces i wciąż jeszcze w tej kwestii ma wiele do zrobienia. Chociaż ma jeszcze kilka kompleksów, które jej przeszkadzają np. dotyczące wyglądu stóp czy brzucha, to stara się je przezwyciężyć. Pod jej postem pojawiło się wiele miłych słów od internautów, którzy chwalą jej przemianę i doceniają postawę influencerki:

Wyglądasz na bardzo szczęśliwą. Cieszę się z tego!
 
Zdecydowanie potrzebuję więcej uroczych ubrań!!! Wyglądasz absolutnie oszałamiająco. Promieniejesz!
 
Uwielbiam twoje przesłanie(...).
 

Zobacz także: Pokazała jak wygląda z makijażem i bez. "Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba"

RadioZET.pl/dailystar.co.uk

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.