Obserwuj w Google News

Ma ponad 60 lat. Umawia się z dużo młodszymi

2 min. czytania
27.01.2023 14:20
Zareaguj Reakcja

Karen mówi o sobie, że jest kuguarzycą i cieszy się dużym powodzeniem u młodszych mężczyzn. Jej nagranie na TikToku wywołało spory szum.

Karen
fot. Instagram.com

Związek starszej kobiety z dużo młodszym mężczyzną często wzbudza kontrowersje. Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnej 82-letniej Brytyjce o imieniu Iris i jej partnerze, których dzieli 46 lat. Wiele osób uważa, że taka różnica wieku z góry skazuje relację na niepowodzenie. Portal Wirtualna Polska Kobieta dotarł do nagrania jednej z tiktokerek, która ma 62 lata i sama również chętnie umawia się z młodszymi mężczyznami. Jej film doczekał się lawiny komentarzy.

Redakcja poleca

Randkuje z młodszymi. Widzi w tym same zalety

Karen ma ponad 60 lat i prowadzi profil na TikToku. Jej konto w tej aplikacji ma ponad 500 tysięcy polubień. Kobieta otwarcie opowiada o tym, że lubi randkować z młodszymi mężczyznami i wcale się tego nie wstydzi.

Na opublikowanym nagraniu widzimy Karen w towarzystwie koleżanki. Ich zdaniem młodsi mężczyźni chętnie umawiają się z dużo starszymi od siebie kobietami z wielu powodów. Uważają, że dojrzałe kobiety mają pewność siebie, której często brakuje młodszym. Są również bardziej doświadczone i mogą też nauczyć ich wielu nowych rzeczy.

Na innym z filmów powiedziały z kolei, dlaczego według nich starsze kobiety decydują się na takie relacje:

Jest wiele przyczyn, zaczynając od tego, że młodsi mężczyźni są otwarci, spontaniczni, żądni przygód i dużo bardziej zabawni - mówią.

Zobacz także: Jaka jest idealna różnica wieku między partnerami? To klucz do udanej relacji 

Internauci: "jesteście cudowne"

Nagranie tiktokerki spotkało się z żywą reakcją internautów. Wielu z nich podoba się otwarte podejście kobiet do spraw damsko-męskich. Niektórzy przyznali, że faktycznie, będąc w takich związkach, wiele się nauczyło:

Absolutna prawda.
 
Najlepszą rzeczą w starszych kobietach jest to, że wiedzą, czego chcą i nie boją się tego dostać.
 

Zobacz także: Ma 24 lata, a jej mąż 54. Ludzie zarzucają jej, że jest z nim dla pieniędzy

RadioZet.pl/kobieta.wp.pl