Obserwuj w Google News

TikTokerka jest dumna ze swoich monstrualnych piersi. Ludzie nie wierzą, że są prawdziwe

2 min. czytania
02.03.2023 14:34
Zareaguj Reakcja

Tokyo Monet Monroe na TikToku dzieli się z internautami między innymi makijażowymi ciekawostkami. Kobieta może pochwalić się krągłą figurą. Kocha swoje ciało, a pokaźne piersi uważa za największy atut. Niestety wciąż musi mierzyć się z przykrymi komentarzami. Postanowiła więc odpowiedzieć internautom, którzy zaczepiają ją z powodu wyglądu. – Będę to ignorować – oznajmiła.

TikTokerka jest dumna ze swoich monstrualnych piersi
fot. TikTok@maybeits_melaninn

Konto Tokyo Monet Monroe na TikToku obserwuje ponad 40 tys. użytkowników. Kobieta dzieli się z internautami swoim życiem i ciekawostkami dotyczącymi makijażu. Większość komentarzy pod jej filmami dotyczy jednak nie treści, jakie zamieszcza, a jej wyglądu. Tokyo Monet Monroe może pochwalić się niezwykłą sylwetką. Ma bowiem biustu w imponującym rozmiarze 42K.

Redakcja poleca

Ma gigantyczne piersi. „Wiem, że są monstrualne”

Tokyo Monet Monroe doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda. Lubi swoje ciało i w pełni je akceptuje. Denerwuje ją jednak to, że internauci nie mogą oderwać wzroku od jej pokaźnego biustu. Wciąż zadają jej pytania dotyczące piersi. TikTokerka postanowiła więc nagrać film i zbiorczo odpowiedzieć na większość z nich. Ma nadzieję, że dzięki temu zainteresowanie jej pokaźnym biustem spadnie chociaż na chwilę.

Przestałam już słuchać wszystkich tych, którzy mówią, że mam gigantyczne piersi. Wiem, że są monstrualnie wielkie i będę to ignorować - – zaznaczyła Tokyo Monet Monroe w opisie filmu.

Zobacz również:  Ona ma 22 lata, a jej mąż 65. Tak na parę reagują pracownicy hoteli

„Nie stać mnie na operację”. TikTokerka odpowiada internautom

Duży rozmiar piersi intryguje obserwatorów Tokyo Monet Monroe. O co najczęściej pytają fani TikTokerki? Wiele osób zastanawia się, czy tak monstrualny biust nie przyczynia się do problemów zdrowotnych, na przykład bólu kręgosłupa. Kobieta w odpowiedzi zaznaczyła, że nie narzeka na żadne dolegliwości i czuje się świetnie.

Użytkownicy aplikacji równie często dopytują o to, czy biust Tokyo Monet Monroe jest naturalny. TikTokerka podkreśliła, że nie byłoby ją stać na drogie operacje plastyczne i tym samym zaprzeczyła jakimkolwiek ingerencjom chirurgicznym. - Są naturalne - przyznała w krótkim filmiku.

RadioZET.pl/plotek.pl