Obserwuj w Google News

Ma największe usta na świecie. Samantha Ramsdell trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa

3 min. czytania
12.01.2023 09:26
Zareaguj Reakcja

Samantha Ramsdell została wpisana do Księgi Rekordów Guinessa jako posiadaczka największych ust na świecie. Choć obecnie kobieta w pełni akceptuje swój wygląd, otwarcie przyznaje, że w dzieciństwie szeroki uśmiech był jej ogromnym kompleksem. "Zdobycie tytułu Guinness World Records to możliwość pokazania niektórym moim prześladowcom lub ludziom, którzy we mnie wątpili czy mnie dręczyli, że rzeczywiście mam duże usta, ale przynajmniej mam największe na świecie" - mówi Amerykanka.

Ma największe usta na świecie
fot. instagram.com/samramsdell5

W Księdze Rekordów Guinnessa można znaleźć osiągnięcia ludzi w przeróżnych dziedzinach życia. Ostatnio pisaliśmy o Polaku, który został  najszybszym fryzjerem świata. Piotr Sierpiński ustanowił rekord Guinnessa w przedłużaniu włosów. Wykonanie tego zadania zajęło mu jedynie 4 minuty i 35 sekund. Jakiś czas temu głośno zrobiło się też o Samanthie Ramsdell. Kobieta trafiła do wspomnianej księgi jako posiadaczka największych ust na świecie.

Redakcja poleca

Samantha Ramsdell ma największe usta na świecie

Jak podaje Wirtualna Polska Kobieta, Samantha Ramsdell ma 32 lata i mieszka w amerykańskim mieście Norwalk w Connecticut. To, co wyróżnia ją na tle innych, to przede wszystkim uśmiech. Ramsdell jest posiadaczką największego otworu gębowego wśród kobiet na całym świecie - jej usta mają aż 6,52 cm wysokości (odległość między krawędziami zębów, gdy jej usta są najszerzej otwarte) oraz 10 cm szerokości (mierzona od kącika do kącika). W lipcu w 2021 r. kobieta trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Samantha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją ponad 230 tys. osób, a na TikTku 3,5 mln. Na profilach Amerykanki można znaleźć wiele zdjęć i filmików, na których dumnie prezentuje swój szeroki, ale jakże wyjątkowy uśmiech. Widać też, że kobieta ma do siebie duży dystans. Świadczy o tym chociażby jej opis na tych platformach.

Zobacz także:  Przeszła popularny zabieg. Po czterech latach pojawiły się powikłania

Nie, to nie filtr. To tylko moja twarz - brzmi bio Samanthy na Instagramie i TikToku.

Jak czytamy na stronie guinnessworldrecords.com, Samantha od zawsze wiedziała, że jej usta są duże. Jednak to dopiero jej obserwatorzy z TikToka namówili kobietę do tego, aby spróbowała pobić rekord Guinessa. I się udało. 

Nigdy nie myślałam, że można być tak znanym z ust. To niesamowite - mówi kobieta, cytowana przez wspomniany portal.

Amerykanka przez lata była obiektem drwin

Ramsdell otwarcie przyznaje, że kiedyś jej usta były dla niej ogromnym kompleksem. Kobieta wstydziła się swojego szerokiego uśmiechu i nie chciała go pokazywać. Szczególnie że nierzadko z jego powodu spotykała się z nieprzyjemnymi komentarzami na swój temat. To już jednak przeszłość.

Teraz Samantha w pełni akceptuje swój wygląd i kocha swoje duże usta. Mimo że nadal czasem zdarza się, że ktoś z niej drwi, stara się tym nie przejmować. Amerykanka może też liczyć na wsparcie swoich fanów.

Zobacz także:  Ma 65 lat, a wygląda na 35. Internauci komentują: "Jesteś królową"

Zdobycie tytułu Guinness World Records to możliwość pokazania niektórym moim prześladowcom lub ludziom, którzy we mnie wątpili czy mnie dręczyli, że rzeczywiście mam duże usta, ale przynajmniej mam największe na świecie - mówi Ramsdell cytowana przez portal guinnessworldrecords.com.
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/ofeminin.pl/guinnessworldrecords.com