Obserwuj w Google News

Ma największe usta na świecie. Przez wygląd nie może znaleźć miłości

2 min. czytania
14.09.2023 12:57
Zareaguj Reakcja

Andrea Ivanova pochodzi z Sofii w Bułgarii. Kobieta kilka lat temu postanowiła, że za wszelką cenę upodobni się do bohaterki swojej ulubionej bajki z dzieciństwa – Bratz. To postacie, które charakteryzują się nienaturalnymi proporcjami ciała i monstrualnymi, wypukłymi ustami. Chociaż Andrea osiągnęła to, o czym marzyła, nie jest w pełni szczęśliwa. Twierdzi bowiem, że jej nietypowy wygląd odstrasza mężczyzn – potencjalnych partnerów.

Ma największe usta na świecie
fot. Jam Press/East News

Andrea Ivanova przez media nazywana jest często „kobietą z największymi ustami świata”. Dziewczyna wiele wysiłku i pieniędzy włożyła w to, aby upodobnić się do kultowej lalki z kreskówek – Bratz. Swoją przygodę z modyfikacją ciała rozpoczęła w 2018 roku.

Andrea skupiła się na powiększaniu ust, jednak nie zapomniała także o innych cechach charakterystycznych dla bajkowych postaci – wypukłych policzkach oraz nienaturalnie ostrych rysach twarzy. Przeszła między innymi wypełnienie szczęki oraz rekonstrukcję podbródka.

Andrea Ivanova wciąż poprawia swój wygląd. Lekarze oraz rodzina – w trosce o zdrowie kobiety – odradzają jej powiększanie ust po raz kolejny. Andrea w rozmowach z mediami zaznacza, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Redakcja poleca

Pragnie odwzajemnionej miłości. Twierdzi, że onieśmiela mężczyzn

Nietypowy wygląd pozwolił Andrei Ivanovej stać się gwiazdą internetu. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych i utrzymuje stały kontakt z fanami. Nie jest jednak w pełni szczęśliwa. Bardzo chciałaby bowiem zakochać się ze wzajemnością. Twierdzi jednak, że mężczyzn onieśmiela jej wyjątkowy, odważny wizerunek.

EN_01596847_0006
fot. fot. Jam Press/East News

Zobacz również:  Ma 60 lat. Zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

Andrea niedawno wzięła udział w reality show „The Bachelor”. Miała nadzieję, że program pomoże jej spełnić pragnienie i zacząć nowe życie u boku ukochanego. Posiadaczka monstrualnych ust została jednak odrzucona przez tytułowego kawalera. Mężczyzna ponoć powiedział Andrei, że podobają się mu naturalne dziewczyny i nie jest zwolennikiem drastycznych ingerencji w urodę. Andrea bardzo przeżyła decyzję bohatera reality show – długo nie mogła pogodzić się z jego odmową.

EN_01596847_0015
fot. fot. Jam Press/East News/ Tak Andrea Ivanova wyglądała kiedyś.
Nie przegap