Obserwuj w Google News

Jest w podeszłym wieku i kocha tatuaże. Ludzie śmieją się z jej wyglądu

2 min. czytania
24.03.2023 15:16
Zareaguj Reakcja

Użytkowniczka TikToka poskarżyła się na platformie, z jakimi komentarzami musi mierzyć się na co dzień ze względu na swój wygląd.

Tiktokerka z tatuażami
fot. Shutterstock

Kolejki do salonów tatuażu zdają się nie mieć końca. Dla wielu osób takie wzory na ciele są sposobem na podkreślenie swojej indywidualności. Niestety ich pasja nie wszystkim się podoba. Nie tak dawno pisaliśmy o młodej mamie, która ze względu na tatuaże na ciele ma problem ze znalezieniem stałej pracy.

Portal dailystar.co.uk napisał także o innej tiktokerce prowadzącej na TikToku profil o nazwie sweetheartnan66. Kobieta będąca w podeszłym już wieku często jest obiektem nieprzyjemnych komentarzy dotyczących zarówno jej tatuaży, jak i noszonych przez nią kolczyków.

Redakcja poleca

Wciąż mierzy się z negatywnymi ocenami

Użytkowniczka TikToka zwróciła się z apelem do internautów po tym, jak otrzymała nieprzyjemne uwagi na temat swojego wyglądu. Kobieta ma liczne tatuaże oraz kolczyki m.in. w nosie i wardze. Podkreśla, że to jej ciało i w żadnym wypadku nie zamierza zakrywać czy usuwać swoich wzorów. Wręcz przeciwnie – chętnie eksponuje swoje tatuaże, nosząc sukienki z krótkimi rękawami czy dużym dekoltem. Podobne zdanie ma w kwestii piercingu.

Jednocześnie przyznaje, że słowa krytyki są niezwykle bolące. Nie może zrozumieć, dlaczego nie brakuje ludzi, którzy swoimi opiniami zawstydzają i poniżają innych. Kobieta przyznała, że każdy ma swój sposób na wyrażenie siebie i z tego powodu nie powinien być oceniany przez innych.

Zwyczajnie wkurza mnie, jak niegrzeczni i denerwujący potrafią być ludzie. - mówi.

Zobacz także: Wydał majątek na tatuaże i złote zęby. Dziś narzeka, że nie może znaleźć miłości

Słowa otuchy od internautów

Okazuje się, że kobieta może też liczyć na wiele słów wsparcia. Cześć internautów sugerowała jej, żeby przestała przejmować się negatywnymi opiniami. Niektórzy mają nadzieję, że ludzie wreszcie powstrzymają się od ciągłego krytykowania wyglądu innych osób:

Właśnie zapoznałem się z twoją sytuacją i mogę ci powiedzieć jedno, że ci ludzie muszą kupić wielkie lustro i najpierw przyjrzeć się sobie.

 

Od razu pomyślałam, jak niesamowicie wyglądasz. Cieszę się, gdy widzę starsze pokolenia z tatuażami.

 

Przekułem nos w 1993 roku, miałem wtedy 30 lat. Zrobiłem też tatuaż na kostce. Czy żałowałem? Nie. A teraz mam 60 lat. Czy mam po prostu przestać istnieć? - dodał żartobliwie jeden z internautów.

 

Zobacz także: Młody tata wytatuował 96 proc. ciała. Ma wampirze zęby

RadioZET.pl/dailystar.co.uk