Obserwuj w Google News

Jest uzależniona od tatuaży. Ludzie mówią, że zrujnowała swoje ciało

2 min. czytania
30.08.2023 09:26
Zareaguj Reakcja

Calah jest ogromną fanką tatuaży, które ma w różnych miejscach na ciele. Wciąż myśli o kolejnych wzorach, chociaż nie podoba się to wielu osobom.

Tiktokerka ma liczne tatuaże
fot. tiktok.com/calaholson

Tatuowanie ciała często uważane jest za misterną sztukę. Są też i tacy, dla których tatuaże nie mają najmniejszego sensu i sami nigdy nie zdecydowaliby się na takie wzory. Miłośnicy tego rzemiosła często spotykają się z krytyką ze strony otoczenia odnośnie swojego wyglądu. Mimo to większość z nich nie poprzestaje na jednym czy kilku tatuażach.

Niedawno pisaliśmy o 34-letniej Brytyjce, która jest "wydziarana" od stóp aż do głowy. Niektórzy twierdzą jednak, że taki wizerunek nie pasuje mamie dwulatki. Portal thesun.co.uk dotarł również do profilu pewnej tiktokerki – Calah. Ona także spotyka się z nieprzyjemnymi opiniami na temat swojego wyglądu. Mimo wszystko nie zamierza porzucić swojej wielkiej pasji.

Redakcja poleca

Uwielbia tatuaże. Spotyka się z krytyką

Calah aktywnie działa w sieci, prowadząc profil na TikToku. Do tej pory zgromadziła wielu obserwatorów, którym chętnie pokazuje swoje tatuaże. Dziewczyna ma wytatuowane m.in. szyję, ręce, brzuch i nogi, i podkreśla, że każdy ze wzorów jest dla niej bardzo ważny. A te są naprawdę bardzo różne.

Internautka ma na ciele m.in. węże, skorpiona czy talię kart. Niektóre ze wzorów są ściśle powiązane z jej rodziną. Postanowiła wytatuować sobie lata urodzenia oraz podpisy jej rodziców. Z kolei za uchem ma inicjały swojego rodzeństwa. Calah zdarza się słyszeć, że zniszczyła swoje ciało tatuażami. Stara się jednak nie przejmować tymi komentarzami i ma już w planach kolejne wzory.

Zobacz także: Pozwoliła, by 9-latka zrobiła jej tatuaż. Ludzie są pod wrażeniem 

Chwali się tatuażami. Tak reagują na nie inni

Chociaż Calah nierzadko słyszy krytykę odnośnie swojego wyglądu, to w mediach społecznościowych nie brakuje też osób, które są fanami jej tatuaży. Wiele z nich również marzy o ozdobieniu swojego ciała takimi wzorami: "Twoje tatuaże są naprawdę niesamowite. Mam na ich punkcie obsesję". "Kocham twoje tatuaże! Myślałam już o tym, jakie wzory ja chcę mieć." - piszą użytkownicy w komentarzach.

Nie przegap