Obserwuj w Google News

Ma gigantyczny biust. Tym zastępuje klasyczne staniki

2 min. czytania
28.07.2023 14:07
Zareaguj Reakcja

Duży, jędrny biust to marzenie wielu kobiet. Piersi w rozmiarze XXL czasami trudno jest jednak ujarzmić. Posiadaczki kobiecych krągłości często w mediach społecznościowych dzielą się swoimi trikami i patentami z internautkami. Natalee King na TikToku opowiedziała, jaki stanik lubi najbardziej. Kobieta twierdzi, że biustonosz zapewnia jej idealne podtrzymanie.

Tym zastępuje klasyczne staniki
fot. TikTok@notnataleeking

Duże piersi bez wątpienia są dużym atutem. Posiadaczki pokaźnego biustu mają więc powód do radości i dumy. Biust w rozmiarze XXL – chociaż wygląda ładnie – może utrudniać codzienne funkcjonowanie. Panie często narzekają na to, że duże piersi utrudniają im aktywność fizyczną, ponieważ przeszkadzają w niektórych ćwiczeniach. Problemem może być także wybór codziennej garderoby – zwłaszcza odpowiednich i dobrze podtrzymujących piersi biustonoszy.

Ma biust w rozmiarze 34DD. Nosi tylko takie biustonosze

Natalee King aktywnie działa w mediach społecznościowych. Szczególnie popularna jest na TikToku. Profil kobiety cieszy się dużą popularnością – obserwuje go prawie 180 tys. użytkowników platformy. Liczba ta stale rośnie, bo Natalee King bardzo dba o swoich obserwatorów. Regularnie publikuje filmy o tematyce lifestylowej. Chętnie odpowiada też na pytania internautów.

Zobacz również:  Ma 23 lata i piersi w rozmiarze 40K. Kobieta musi poruszać się o lasce

Natalee może pochwalić się wyjątkowo kobiecą sylwetką. Ma biust w rozmiarze 34DD (75E), który bardzo lubi eksponować. Tiktokerka zdradziła internautom, że właściwie nie nosi klasycznych staników. Nie cierpi bowiem ramiączek, które wpijają się i ranią jej delikatne ramiona. Kobieta na co dzień nie ubiera stanika. Jednak – gdy wychodzi z domu – zakłada nietypowy biustonosz. Twierdzi, że to model, który idealnie podtrzymuje jej duże piersi i jest bardzo wygodny.

Redakcja poleca

Tiktokerka poradziła kobietom, które tak jak ona mają duży biust, by przerzuciły się na biustonosze samoprzylepne. Większość pań hojnie obdarzonych przez naturę rezygnuje z tego typu podtrzymania, uważając je za niezbyt komfortowe, a przede wszystkim niewystarczające. Natalee King zaznaczyła, że dawniej też nie wierzyła w to, że staniki samoprzylepne mogą ujarzmić jej piersi. Odkąd wypróbowała taki model, nie nosi już nic innego.

Nie przegap

RadioZET.pl