Obserwuj w Google News

Pixie ma dopiero 11 lat. Dziewczynka już jest milionerką

2 min. czytania
06.03.2023 14:26
Zareaguj Reakcja

11-letnia Pixie zrobiła zawrotną karierę w biznesie. Ludzie są pod wrażeniem jej smykałki do interesów.

Pixie
fot. Instagram.com

Mówi się, że aby odnieść sukces w biznesie, najlepiej wejść do branży jak najwcześniej. Pixie to 11-latka z Australii, o której zrobiło się głośno za sprawą jej dochodowego imperium. Mimo młodego wieku jest już właścicielką dwóch dobrze prosperujących firm – sklepu z zabawkami oraz ozdobami do włosów. W najbliższym czasie ambitna dziewczynka zamierza skupić się jednak na nauce.

Redakcja poleca

Młoda businesswoman z sukcesami na koncie

11-letnia Pixie, o której napisał portal thesun.co.uk, jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco chwali się swoim codziennym życiem. Jej konto na Instagramie ma tysiące obserwujących. Pracowita nastolatka próbuje godzić pracę z nauką i innymi zajęciami. Ducha przedsiębiorczości mogłoby pozazdrościć nastolatce wiele osób. Miesięcznie zarabia nawet ponad 500 tysięcy złotych.

Ogromnym wsparciem jest dla niej jej mama – Roxy, która stoi za sukcesem córki i na ten moment nadzoruje jej całą firmową działalność, dbając jednocześnie o komfort swojej pociechy. Kobieta jakiś czas temu mówiła, że Pixie dzięki swojej stabilnej sytuacji finansowej, w wieku 15 lat spokojnie mogłaby już iść na emeryturę.

Zobacz także: Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Tak matka i córka wyglądają dziś 

Chce się skupić na nauce

Mimo odnoszonych sukcesów Pixie nie zamierza spoczywać na laurach. Ostatnio postanowiła ograniczyć działania na polu biznesowym i poświęcić się teraz głównie swojej edukacji. Jak przyznaje, szkoła jest dla niej równie ważna. Na szczęście bliscy akceptują jej decyzję i wierzą, że dzięki temu dziewczynka będzie miała więcej czasu na przygotowanie się do nauki na kolejnych szczeblach.

Zobacz także: Ta kobieta z Wielkiej Brytanii ma 22 dzieci. Była w ciąży przez kilkanaście lat

RadioZET.pl/thesun.co.uk