Obserwuj w Google News

Ma 90 lat. Przebojowa babcia podbija TikToka

2 min. czytania
24.02.2023 10:17
Zareaguj Reakcja

Betsy skończyła 90 lat, ale energii może jej prawdopodobnie pozazdrościć niejedna nastolatka. Kobieta zdradziła swój sposób na zachowanie młodego wyglądu.

Betsy
fot. TikTok.com

TikTok to platforma, z której chętnie korzystają nie tylko młodsi. Ostatnio pisaliśmy o 73-letniej Colleen, która podbija świat modelingu i może pochwalić się pokaźnym gronem fanów w sieci. Portal thesun.co.uk dotarł także do innej kobiety o imieniu Betsy, która ma 90 lat i także cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Ma 90 lat i nosi szpilki

Betsy jest na emeryturze i chętnie pokazuje swoje codzienne życie w social mediach. Jej profil na TikToku ma ponad 200 tysięcy polubień. 90-letnia emerytka zadziwia internautów swoją znakomitą kondycją i wigorem. Pasją kobiety jest gra na pianinie. Poza tym uwielbia modę i chętnie prezentuje swoje stylizacje.

Wiele osób twierdzi, że kobieta nie wygląda na swoje lata. Ona także zdaje się zupełnie nie przejmować wiekiem. Lubi wyróżniać się strojem i dba o to, aby zawsze wyglądać elegancko. Chętnie zakłada efektowną biżuterię. Poza tym kocha buty na wysokim obcasie i często możemy zobaczyć ją w niebotycznych szpilkach:

Zobacz także: Ma ponad 60 lat. Umawia się z dużo młodszymi

Internauci: jesteś inspiracją

Profil Betsy z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Kobieta jest idealnym dowodem na to, że w każdym wieku można czuć się dobrze w swojej skórze. Internauci są pod wrażeniem jej stylu i podejścia do życia. Wielu z nich zazdrości jej także znakomitej formy:

Nigdy nie miałam takich zgrabnych nóg.
 
Ona radzi sobie z takimi butami lepiej niż ja.
 
Bardzo energiczna kobieta z klasą, aż miło się ogląda taki filmik.
 

Zobaczcie też inne filmy energicznej tiktokerki:

Zobacz także: Tiktokerka ma 72 lata, a wszyscy twierdzą, że wygląda na 50. Zdradziła, jak to robi

RadioZET.com/thesun.co.uk