Obserwuj w Google News

Ma 73 lata. Ludzie mówią, że ubiera się niestosownie do wieku

2 min. czytania
22.02.2023 13:43
Zareaguj Reakcja

73-letnia Collen robi zawrotną karierę w modelingu. "Mówią, że moje stroje są nieodpowiednie, ale mnie to nie obchodzi" - podkreśla.

Modelka
fot. TikTok.com

Colleen Heidemann wkroczyła z impetem do świata mody w wieku 69 lat. Od tego momentu jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Podpisała kontakt z profesjonalną agencją modelek, bierze udział w niezwykłych sesjach zdjęciowych, jak również rozwija swoją działalność w sieci. Jest dowodem na to, że nawet w podeszłym wieku można wyglądać oszałamiająco oraz robić to, co się kocha, nie oglądając się na innych.

Redakcja poleca

Kocha modę i bawi się trendami

Elegancka seniorka posiada konta na Instagramie i TikToku, gdzie obserwują ją tysiące fanów. Od jej efektownych stylizacji wprost trudno jest oderwać wzrok. Na jej profilach możemy ją zobaczyć w różnych odsłonach. Modelka zakłada zarówno eleganckie, klasyczne suknie, jak i odważniejsze kreacje. Colleen lubi także eksperymentować z fryzurą oraz makijażem. Często stawia na mocniejszy make-up, w którym główną rolę odgrywa intensywna, czerwona pomadka na ustach.

Ponadto kobieta zaskakuje swoją doskonałą formą. Dba o sylwetkę i dobre samopoczucie, ćwicząc regularnie na siłowni. Poza tym nie wstydzi się pokazywać swojego ciała i chętnie zamieszcza sesje zdjęciowe, na których pozuje w bieliźnie i strojach kąpielowych.

Zobacz także: Ma ponad 60 lat. Umawia się z dużo młodszymi

Łamie stereotypy

Stylizacje Colleen robią na internautach ogromne wrażenie. Wielu z nich podziwia jej energię, charyzmę oraz niezwykłą pewność siebie, którą emanuje na każdym kroku. Chociaż niektórzy zarzucają jej, że jej kreacje są niestosowne do wieku, to ona zupełnie się tym nie przejmuje. Stara się być inspiracją dla innych i zachęca do tego, aby nigdy nie rezygnować ze swoich marzeń, bez względu na to, ile ma się lat.

Zobacz także: Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza

RadioZET.pl/nypost.com