Obserwuj w Google News

Ma 66 lat, ale wygląda na 20 mniej. Zdradziła sekret młodego wyglądu

2 min. czytania
08.02.2023 10:13
Zareaguj Reakcja

Anna ma 66 lat, ale ludzie myślą, że jest o 20 lat młodsza. Wyjawiła, z czego to może wynikać.

Anna
fot. TikTok.com

Social media to miejsce dla każdego. Coraz częściej z aplikacji społecznościowych korzystają także starsze osoby, które w dodatku całkiem dobrze odnajdują się w roli influencerów. Idealnym przykładem jest Anna, o której napisał thesun.co.uk. Kobieta ma 66 lat i prowadzi profil na TikToku, który doczekał się sporego grona fanów. Wiele osób jest pod wrażeniem jej urody oraz wigoru i uważa, że kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek. Tiktokerka przyznaje, że mimo upływu lat wciąż czuje się pięknie i młodo w swojej skórze, a jej garderoba jest pełna odważnych ubrań.

Redakcja poleca

Uważają, że wygląda na 20 lat młodszą

Anna jest mężatką od 42 lat. Ma trzech synów i pięcioro wnucząt. Ona sama podkreśla, że jej sposób myślenia i podejście do życia sprawiają, że czuje się tak, jakby wciąż miała 29 lat. Dodaje również, że na pewno nie będzie ubierać się stosownie do wieku. Kobieta lubi styl glam rock i nie boi się odważnych stylizacji, którymi chętnie chwali się w sieci.

Na jednym z publikowanych przez nią filmów, możemy zobaczyć ją w czarnym T-shircie i podartych dżinsach. Uwagę zwracają również jej duże, czarne okulary przeciwsłoneczne oraz mocniejszy makijaż. Anna lubi iść pod prąd nie tylko w kwestii mody, zupełnie nie przejmując się opiniami innych.

Zobacz także: Ta kobieta wygląda jak 17-latka. W rzeczywistości ma 31 lat i jest mamą trójki dzieci

Internauci pod wrażeniem

Tiktokerka, którą śledzi ponad 75 tysięcy osób, stara się zachęcać innych do tego, aby przestali przejmować się swoim wiekiem i ubierali się na co dzień tak, jak im się podoba. Wielu internautów jest podobnego zdania:

Gdzie jest ten zbiór zasad, w którym wyszczególniono, co mamy nosić i jak się zachowywać w każdym wieku?
 
Wyglądasz świetnie, zapomnij o hejterach.
 

Zobacz także: Wygląda na 20 lat, a w rzeczywistości to 64-letnia fit babcia. Kocha pozować w bikini

RadioZet.pl/thesun.co.uk