Obserwuj w Google News

Ma 65 lat i trenuje fitness. Kobiety zazdroszczą jej figury

2 min. czytania
28.09.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

65-letnia Hellen jest trenerką fitness. Wiele osób uważa, że kobieta zupełnie nie wygląda na swój wiek. Internauci są pod wrażeniem jej szczupłej, wymodelowanej sylwetki.

65-latka zachwyca formą
fot. tiktok.com/helenfritsch_ifbbpro

Regularna aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i znakomitą kondycją. Wiele osób nie wyobraża sobie swojego życia, bez codziennych treningów. Dla niektórych ćwiczenia stały się wręcz prawdziwym sposobem na życie.

Wśród nich jest Hellen, o której pisze portal dailystar.co.uk. Kobieta ma 65 lat i spełnia się zawodowo jako trenerka fitness. Uważa, że to właśnie teraz jest w swojej najlepszej formie. Rzeczywiście, patrząc na publikowane przez nią filmy w social mediach można śmiało stwierdzić, że energią i zapałem do ćwiczeń mogłaby obdzielić wiele młodszych od siebie osób.

Redakcja poleca

Ma 65 lat i jest trenerką fitness. Jej znakomita forma zaskakuje

Hellen udowadnia, że wiek nie jest żadną przeszkodą, aby stale podwyższać sobie poprzeczkę i pokonywać własne bariery. 65-latka wylewa siódme poty na siłowni, zachęcając innych do tego, aby również mimo podeszłego wieku, nie zapominali o regularnych ćwiczeniach fizycznych. "W każdym wieku możesz osiągnąć najlepszą formę swojego życia, a ja jestem tego żywym dowodem!" - cytuje kobietę portal dailystar.co.uk.

Działalność Helen została zauważona przez wielu internautów. Kobieta prowadzi profil na TikToku, gdzie może pochwalić się już sporym gronem obserwujących. Na swoim koncie regularnie zamieszcza nagrania z treningów i pokazuje przykłady ćwiczeń, jakie warto stosować na co dzień. Chętnie udziela również wskazówek innym kobietom, jak powinny dbać o siebie w okresie menopauzalnym.

Zobacz także: Ludzie nie wierzą, że jest już babcią. Po rozwodzie wzięła się za siebie

Pokazuje, jak dba o swoje ciało na co dzień. Ludzie są pod wrażeniem jej formy

Wysiłek kobiety nie idzie na marne. Dzięki swoim działaniom w sieci udało jej się zdobyć już spore grono fanów. Niektórzy wręcz nie mogą uwierzyć, gdy poznają wiek kobiety "Wyglądasz niesamowicie. Myślałam, że masz 45 lat" - pisze jedna z internautek.

Wiele osób obserwujących trenerkę w mediach społecznościowych korzysta z jej porad na co dzień, przyznając, że jest  ona dla nich prawdziwą inspiracją. "Świetne wskazówki!", "Uwielbiam twoje treningi", „Od dziś żadnych wymówek” - dodają inni użytkownicy TikToka.

Nie przegap
Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News