Obserwuj w Google News

Ma 62 lata i wygląda o dekady młodziej. "Nie pozwól, by wiek cię definiował"

2 min. czytania
29.08.2023 09:23
Zareaguj Reakcja

Renee to 62-letnia tiktokerka, dla której czas się zatrzymał. Kobieta chwali się w sieci nienaganną figurą, chodzi w sukienkach mini i zachęca inne kobiety do tego, aby nie patrzyły na siebie przez pryzmat wieku.

Tiktokerka zachwyca wyglądem w sieci
fot. TikTok.com/longevityseeker

Coraz więcej kobiet w podeszłym wieku prężenie działa w mediach społecznościowych, udowadniając, że nigdy nie jest za późno, aby realizować się w tym, na co tylko ma się ochotę. Jakiś czas temu pisaliśmy o 67-letniej youtuberce, która cieszy się dużą popularnością w internecie. Ludzie są pod wrażeniem jej nienagannej sylwetki oraz zniewalającej urody.

Portal thesun.co.uk napisał także o pewnej użytkowniczce TikToka – Renee. Przeglądając jej profil w mediach społecznościowych, aż trudno uwierzyć, że kobieta skończyła już 62 lata. Wiele osób zastanawia się, w czym tkwi sekret jej fenomenalnej figury i młodego wyglądu.

Redakcja poleca

Skończyła 62 lata. Chwali się nienaganną figurą w sieci

Renee jest po sześćdziesiątce, ale jak twierdzi, wiek nie powinien nikogo ograniczać. Tiktokerka uwielbia eksponować swoją figurę nie mniej niż wtedy, gdy była jeszcze nastolatką. Chętnie nosi obcisłe spódnice, bikini i kuse topy. Mówi innym kobietom, aby nie rezygnowały z siebie, będąc w dojrzałym wieku. Uważa też, że nigdy nie jest za późno na miłość. Niedawno, mając 62 lata, spełniła swoje marzenie i stanęła na ślubnym kobiercu, czym pochwaliła się w sieci.

Tiktokerka przyznaje, że na co dzień stara się prowadzić zdrowy styl życia. Przede wszystkim zrezygnowała z wszelkich używek - nie pali papierosów oraz nie pije alkoholu. Poza tym jest weganką. W utrzymaniu idealnej sylwetki pomagają jej również regularne ćwiczenia na siłowni, do których zachęca też innych: "Wiek nie jest wymówką" - mówi na jednym z nagrań.

Zobacz także: Ma 90 lat. Przebojowa babcia podbija TikToka

Jest już po sześćdziesiątce. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia

Profil Renee na TikToku ma już tysiące obserwujących. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak udaje jej się w tym wieku utrzymać aż tak znakomitą formę. Niektórzy wręcz nie mogą uwierzyć, że jest już po 60-tce. "Nie ma mowy, żebyś w tym wieku wyglądała niesamowicie i elegancko.", "Jesteś taką piękną, zadbaną kobietą" - piszą internauci.

Wiele osób, podobnie jak tiktokerka, również jest zdania, że nie warto przejmować się swoim wiekiem, tylko żyć tak, jak dyktuje serce: "Wiek to tylko liczba, mam 57 lat i nigdy nie zacznę zachowywać się na swoje lata" - dodaje z kolei inna użytkowniczka TikToka.

Nie przegap
Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News