Obserwuj w Google News

Ma 60 lat. Zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

2 min. czytania
13.09.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Fiona ma 60 lat, jednak wiele osób uważa, że kobieta nie wygląda na swój wiek. Internauci są pod wrażeniem jej doskonałej formy. Okazuje się, że swoją znakomitą kondycję zawdzięcza przestrzeganiu czterech złotych zasad.

Tiktokerka zachwyca formą w podeszłym wieku
fot. TikTok.com/fionalambertofficial

Wiele kobiet działających w mediach społecznościowych udowadnia, że nigdy nie jest za późno, aby dokonać różnych zmian w swoim życiu i realizować swoje cele. Jakiś czas temu pisaliśmy o Colleen, która rozpoczęła karierę modelki późno, bo dopiero w wieku 69 lat.

Portal dailystar.co.uk dotarł również do innej influencerki – Fiony, która prowadzi profile m.in. na TikToku oraz Instagramie. Kobieta zachwyca młodym wyglądem i trudno uwierzyć, że skończyła już 60 lat. Ten moment stał się dla niej przełomowy i to właśnie wtedy uświadomiła sobie, że chce w większym stopniu zadbać o swoją kondycję.

Redakcja poleca

Ma 60 lat. Ludzie są pod wrażeniem jej sylwetki

U progu 60-tego roku życia Fiona postanowiła skupić się przede wszystkim na sobie. „Chciałam wypełnić swoje życie energią i naprawdę pasjonować się wszystkim, co będzie się działo. Chciałam udowodnić, że 60 lat to dopiero początek czegoś niesamowitego”- cytuje kobietę portal dailystar.co.uk. Wielu internautów zastanawia się, czemu zawdzięcza swoje dobre samopoczucie. W jednym z nagrań przyznała, w czym tkwi sekret jej znakomitej formy.

Przede wszystkim Fiona poświęca wiele czasu na regularne treningi.  Kobieta ćwiczy na siłowni pod czujnym okiem trenera osobistego oraz dodatkowo w domu. Stara się pić dwa litry wody w ciągu doby i robić 10 tysięcy kroków dziennie. Według niej nie bez znaczenia jest również odpowiednia zdrowa dieta. Jej menu zawiera posiłki bogate w chude białko. Poza tym tiktokerka stara się spożywać także jak najmniej węglowodanów.

Zobacz także: Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza

Chwali się zgrabną sylwetką w sieci. Internauci nie mogą uwierzyć w jej wiek

Za sprawą swojej internetowej aktywności Fiona zdobyła spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych. Na swoich profilach w oparciu o własne doświadczenia zachęca innych do dbania o zdrowie i kondycję. Pod jej nagraniami można znaleźć wiele pochlebnych komentarzy: "Wyglądasz niesamowicie","jesteś inspirująca".  Wielu internautów w pełni się z nią zgadza, uważając, że aktywność fizyczna w połączeniu ze zdrową dietą to klucz to dobrego samopoczucia w podeszłym wieku.

Nie przegap
Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News