Obserwuj w Google News

Ma 52 lata. Internauci zazdroszczą jej kondycji

2 min. czytania
10.08.2023 10:22
Zareaguj Reakcja

Denise jest już po 50-tce, ale kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza osoba. Kobieta przeszła ogromną metamorfozę swojego wyglądu. Mówi, czemu ją zawdzięcza.

52-latka zachwyca kondycją
fot. Instagram.com/fiftyfitnessjourney

Wiele osób próbuje zatrzymać upływający czas różnymi sposobami. Niektórzy korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej lub decydują się na operacje plastyczne, aby wciąż wyglądać pięknie i młodo. Jeszcze inni stawiają na aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Niedawno wspominaliśmy o influencerce, która mając 55 lat zachwyca internautów wysportowaną sylwetką, co zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i odpowiedniej diecie. Portal mirror.co.uk pisze także o innej kobiecie, która dzięki zmianie swojego stylu życia, mimo upływu lat, zaskakuje znakomitą formą.

Redakcja poleca

Skończyła 50 lat. Ludzie twierdzą, że wygląda znacznie młodziej

Denise, będąc u progu pięćdziesiątki, postanowiła dokonać zmian w swoim dotychczasowym życiu. W czasie pandemii przytyła ok. 20 kilogramów. To dało jej do myślenia i zmotywowało do tego, aby wreszcie zadbać w większym stopniu o swoje zdrowie. Skorzystała z pomocy specjalistów, którzy pomogli jej ustalić odpowiednią dietę oraz plan ćwiczeń.

Dziś Denise nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Wiele czasu poświęca na treningi siłowe z wykorzystaniem hantli i taśm oporowych. Brała nawet udział w kilku zawodach kulturystycznych. W utrzymaniu pięknej sylwetki pomaga jej także dieta. Kobieta zrezygnowała ze spożywania węglowodanów. W codziennym menu uwzględnia natomiast wiele posiłków z dużą ilością białka. Stara się również jeść regularnie pięć razy dziennie. 52-latka prowadzi profil na Instagramie, gdzie motywuje innych do zmiany stylu życia:

Zobacz także: Schudła 45 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała z diety cztery produkty 

Nie tylko sport i dieta. Mówi, co jeszcze wpływa na jej kondycję

Poza prowadzeniem konta na platformie społecznościowej Denise jest także właścicielką firmy z branży fitness i zdrowego odżywiania. Twierdzi, że chce czerpać jak najwięcej z każdego dnia. Jej zdaniem dobre samopoczucie to nie tylko wynik treningów i diety, ale także przede wszystkim pozytywnego nastawienia. Zmiana sposobu myślenia pomogła jej osiągnąć to, o czym marzyła:   

Naprawdę możemy wybrać, jak się starzejemy. Wszystko zależy od twojego sposobu myślenia. Starość i starzenie się bardzo się różnią – nie ma nic złego w starzeniu się, akceptuję swój wiek. - cytuje kobietę portal mirror.co.uk.
Nie przegap

RadioZET.pl/mirror.co.uk

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News