Obserwuj w Google News

Ma 46-lat i kocha eksponować ciało. Ciągle mierzy się z krytyką

2 min. czytania
06.04.2023 15:03
Zareaguj Reakcja

Czy komponując stylizacje, powinniśmy kierować się wiekiem? TikTokerka wyznała w jednym z filmów, że często słyszy krytyczne opinie na temat swoich kreacji. Ma 46 lat i ludzie uważają, że nie powinna nosić już ubrań, które podkreślają kształty i opinają sylwetkę. Kobieta postanowiła zapytać o zdanie internautów, by raz na zawsze rozwiać swoje wątpliwości. Odpowiedzi podtrzymały ją na duchu.

Ma 46-lat i kocha eksponować ciało
fot. TikTok@r_cheeks

W społeczeństwie nadal panuje przekonanie, że kobiety po przekroczeniu pewnego wieku, powinny zacząć nosić się bardziej elegancko i muszą wybierać jedynie stonowane ubrania. Na szczęście influencerki i tiktokerki pokazują, że moda nie ma granicy wiekowej, a trendami mogą bawić się również dojrzałe panie. Aby dobrze wyglądać w konkretnej stylizacji, musimy bowiem czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Doskonale rozumie to Miss – użytkowniczka TikToka, która niedawno skończyła 46 lat.

46-latka lubi eksponować ciało. Wciąż chodzi w dopasowanych sukienkach

46-latka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, na TikToku kobietę obserwuje prawie 50 tys. użytkowników. Miss regularnie publikuje treści o tematyce lifestylowej, więc liczba ta stale rośnie.

Redakcja poleca

TikTokerka może pochwalić się wyjątkowo kształtną sylwetą. Czuje się dobrze w swoim ciele i lubi podkreślać atuty strojem. Często wybiera dopasowane kreacje, które opinają jej ciało i podkreślają krągłości. Czuje się w nich kobieco i seksownie. W szafie Miss nie brakuje bawełnianych sukienek ozdobionych wycięciami i dekoltami. To właśnie ten element garderoby stanowi dla 46-latki podstawę prawie wszystkich kreacji. Zdaniem TikTokerki to ubranie, które zapewnia wygodę i komfort, a przy tym prezentuje się obłędnie.

TikTokerka ma już dość krytyki. Zapytała internautów, co sądzą o jej stylizacjach

Miss postanowiła podzielić się z internautami swoim zmartwieniem. Kobieta wciąż słyszy od nowo napotkanych osób, że ubiera się nieodpowiednio do wieku i wygląda wyzywająco. Obcy uważają, że powinna zrezygnować z opinających ciało ubrań i postawić na bardziej eleganckie kreacje. – To już czas – słyszy Miss nieustannie.

Zobacz również:  Przekłuła uszy dwuletniej córce. Teraz przestrzega innych: "Leci ropa i mała cały czas płacze"

46-latka nie przejmuje się krytyką. Nieprzychylne komentarze zazwyczaj ją śmieszą. Postanowiła jednak zapytać swoich obserwatorów o zdanie. Kobieta nagrała film i opublikowała go na TikToku. Na nagraniu zaprezentowała, jak wygląda w swojej ulubionej, dopasowanej sukience. Uśmiechnięta poprosiła o opinię internautów. Pozytywne komentarze podtrzymały ją na duchu.

Jesteś piękna!
Wiek to tylko liczba!
Nie słuchaj ludzi, którzy nie mają o tobie pojęcia.

RadioZET.pl