Obserwuj w Google News

Ma 42 lata i kocha mini. "Z takimi nogami, czemu nie"

2 min. czytania
08.08.2023 17:54
Zareaguj Reakcja

Czy istnieje granica wiekowa, po przekroczeniu której nie wypada już nosić krótkich spódniczek i sukienek? TikTokerka Claire czterdzieste urodziny ma już za sobą. Mimo to kocha odsłaniać zgrabne nogi i nie rezygnuje z odważnych strojów. Kobieta nie przejmuje się krytyką innych. Czuje się atrakcyjna – to jest dla niej najważniejsze.

Ma 42 lata i kocha mini
fot. TikTok@claireabellafounder

Często możemy usłyszeć, że wiek jest tylko liczbą. Czy rzeczywiście społeczeństwo myśli w ten sposób? Mimo że ludzie stają się coraz bardziej postępowi, wciąż nie wszystkim podoba się, gdy dojrzała kobieta z dumą i satysfakcją eksponuje swoje wdzięki oraz atuty. Doskonale wie o tym Claire, która niedawno skończyła 42 lata. Aktywnie działa w mediach społecznościowych i prowadzi własną działalność. Chętnie zakłada mini spódniczki i dopasowane sukienki, podkreślające krągłości.

Takie stroje lubi najbardziej. Nie wszystkim się to podoba

Claire jest popularna w sieci – szczególnie na TikToku. Jej profil cieszy się dużym poważaniem internautek i internautów. Kobiecie udało się zgromadzić już ponad milion obserwatorów. Liczba ta stale rośnie, ponieważ 42-latka dba o swoich fanów – regularnie publikuje nowe, ciekawe lifestylowe treści.

Tiktokerka może pochwalić się smukłą i wysportowana sylwetką. Claire dba o to, jak wygląda – regularnie ćwiczy i je zdrowo. Lubi eksponować swoją figurę, wybierając dopasowane stroje. 42-latka bardzo chętnie zakłada między innymi mini spódnice i sukienki odsłaniające nogi. W takiej długości czuje się bowiem atrakcyjna. Nie wszystkim podoba się odwaga i pewności siebie Claire. Kobieta wciąż mierzy się z oceniającymi spojrzeniami i nieprzyjemnymi komentarzami.

Redakcja poleca

Zażartowała z hejterów. Film stał się viralem

Claire postanowiła zażartować z osób, które uważają, że będąc dojrzałą kobietą, powinna ubierać się bardziej poważniej i elegancko. Zamieściła w sieci zabawny film. Pokazała na nim, swój codzienny strój. Ciepły, długi, nieco babciny kardigan i masywne, zakrywające kostkę buty połączyła z… beżową mini sukienką.

Zobacz również:  Miał wyjątkowy apetyt. Udawałam orgazmy, bo nie chciałam go urazić. „To błędne koło”

42-latka wygłupiając się i tańcząc zaznaczyła, że nie zamierza rezygnować z odważnych kreacji. Film zadedykowała wszystkim kobietom, które pouczają ją i wytykają palcami, gdy widzą jej strój na ulicy.

Nagranie bardzo spodobało się internautom. W komentarzach pod postem nie brakowało komplementów. Obserwatorzy Claire radzili jej, by nie przejmowała się nieprzyjemnymi opiniami, ponieważ najprawdopodobniej są one wynikiem zazdrości i zawiści. Jeden z internautów zaznaczył, że 42-latka ma piękne – zgrabne i umięśnione nogi. Podkreślił, że nie powinna ich zakrywać.

Nie przegap

RadioZET.pl