Obserwuj w Google News

Ma 39 lat i jest mamą ośmiorga dzieci. Ludzie mówią, że wygląda jak ich siostra

2 min. czytania
20.01.2023 09:24
Zareaguj Reakcja

Kora Duke to żona i mama ośmiorga dzieci - kobieta była w ciąży przez niemal 12 lat. Jednak patrząc na jej zdjęcia, trudno w to uwierzyć. Tiktokerka wygląda niezwykle młodo, a część internautów twierdzi, że prędzej przypomina siostrę swoich pociech niż ich mamę.

Kora Duke
fot. tiktok.com/@mzkora

Wiele kobiet poszukuje skutecznego sposobu na zachowanie młodego wyglądu. Niektóre panie w tym celu poddają się różnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, inne natomiast stawiają na coraz to nowsze specyfiki przeciwzmarszczkowe. Jest jednak i taka grupa kobiet, która nie potrzebuje żadnych złotych środków, bo idealny wygląd zawdzięcza genom. Wśród nich jest tiktokerka Lynda - kobieta ma 65 lat, a wygląda na 35. Magicznych sposobów na zachowanie młodego wyglądu nie musi też szukać Kora Duke.

Redakcja poleca

Kora Duke ma 39 lat i jest mamą ośmiorga dzieci

Kora Duke to popularna influencerka, która aktywnie działa w social mediach. Jej konto na TikToku śledzi ponad 240 tys. osób. Kobieta na profilu pokazuje głównie urywki z życia codziennego. A to jest bardzo wesołe, bo Duke jest mamą ośmiorga dzieci (urodziła dziewięcioro pociech, ale jedno nie przeżyło). Po raz pierwszy tiktokerka zaszła w ciążę w 2000 roku, kiedy miała 16 lat, a ostatni — w 2012. Oznacza to, że Kora była w ciąży przez niemal 12 lat.

Ostatnio w wywiadzie dla portalu dailystar.co.uk tiktokerka powiedziała, że nie zamierza mieć więcej dzieci. Przyznała, że obecnie boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi. Posiadanie większej gromadki mogłoby więc być dla niej niebezpieczne. 

Zobacz także:  Ta kobieta z Wielkiej Brytanii ma 22 dzieci. Była w ciąży przez kilkanaście lat

Po ostatniej ciąży dowiedziałam się, że jestem w stanie przedcukrzycowym i zaczynam mieć problemy z tarczycą. Miałam też dużo problemów z biodrami i dolnymi partiami pleców - wyznała kobieta.

Ludzie mówią, że wygląda jak siostra swoich dzieci

Duke, mimo że w tym roku skończy 39 lat, wygląda niezwykle młodo. Może się też pochwalić nienaganną sylwetką. Wiele osób twierdzi, że Kora przypomina raczej siostrę swoich dzieci niż ich mamę.

Wyglądasz jak ich starsza siostra.
 
Nie ma mowy, że masz ośmioro dzieci. Wyglądasz młodziej niż twoja najstarsza pociecha - piszą internauci.

Kobieta zdradziła, że swój młody wygląd zawdzięcza przede wszystkim dobrym genom oraz regularnej aktywności fizycznej. W utrzymaniu szczupłej sylwetki pomaga jej m.in. podnoszenie ciężarów. Ponadto stara się zdrowo odżywiać.

Zobacz także:  "Ludzie mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin". Nina zapewnia, że kocha swoje ciało

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/dailymail.co.uk