Obserwuj w Google News

Ma 15 tys. kolczyków na ciele. Nie powiedziała ostatniego słowa

2 min. czytania
20.02.2023 12:57
Zareaguj Reakcja

Elaine Davidson widnieje w Księdze rekordów Guinnessa. 56-latka kocha piercing. Na swoim ciele ma już ponad 15 tys. różnorodnych ozdób. W rozmowach z mediami podkreśla, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Elaine Davidson wciąż zdobi swoje ciało nową biżuterią. Planuje przynajmniej 5 tys. nowych kolczyków.

Ma ponad 15 tys. kolczyków
fot. JAKUB JAWOROWSKI/REPORTER

W Księdze rekordów Guinnessa nie brakuje wzmianek o zadziwiających ludziach, których wyróżnia nietypowe hobby. Elaine Davidson to jedna z takich osób.

56-latka jest ogromną miłośniczą piercingu. Przekłuła swoje ciało już kilkanaście tysięcy razy. Chociaż „osiągnięcie” Elaine Davidson budzi skrajne emocje, kobieta nie przejmuje się opinią innych. W rozmowach z mediami podkreśla, że kocha się wyróżniać i nie zamierza przestać zdobić swojego ciała kolczykami. To jej pasja. 

Redakcja poleca

Ma ponad 15 tys. kolczyków. 3,5 tys. znajduje się w pochwie

Elaine Davidson ma 56 lat. Pochodzi z Brazylii, ale obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. W przeszłości pracowała jako pielęgniarka. Zrezygnowała jednak z wykonywania tego zawodu i postanowiła całkowicie oddać się swojej największej pasji. Elaine Davidson od zawsze kochała bowiem piercing. Przekłuwanie ciała jest dla niej fascynujące i uzależniające.

Elaine Davidson pierwszy raz zdecydowała się na piercing w 1997 roku. Kolczyk spodobał się jej tak bardzo, że zaraz po wyjściu z gabinetu, planowała kolejne zabiegi. 56-latka w 2000 roku po raz pierwszy została ogłoszona rekordzistką Guinnessa. W zaledwie trzy lata udało jej się ozdobić ciało aż 462 kolczykami. Biżuteria pokrywała niemal wszystkie części ciała kobiety. Urzędnik, odnotowujący rekord naliczył wówczas 192 elementów na twarzy kobiety.

Obecnie na ciele Davidson znajduje się ponad 15 tys. kolczyków, z czego aż 3,5 tys. jest w jej pochwie. Waga wszystkich ozdób oszacowana została na ponad trzy kilogramy.

Zobacz również:  Jest w 37. tygodniu ciąży. Ludzie są w szoku, gdy widzą jej brzuch

Elaine Davidson nie zamierza przestać. Ma plan

Jak nietrudno się domyślić, wygląd 56-letniej rekordzistki budzi kontrowersje. Elaine Davidson nie przejmuje się opinią innych ludzi. W rozmowach z mediami zaznacza, że czuje się piękna i nie zamierza rezygnować ze zdobienia ciała. Ma nadzieję, że już niedługo uda jej się osiągnąć kolejny rekord i przekroczyć liczbę 20 tys. ozdób na ciele. Podkreśla, że jest to jej marzenie.

RadioZET.pl