Obserwuj w Google News

Ma 12 lat i jest milionerką. Pokazała, jak wyglądały jej urodziny

2 min. czytania
17.08.2023 14:04
Zareaguj Reakcja

Pixie Curtis ma dopiero 12 lat. Od dawna jest jednak właścicielką świetnie prosperującej firmy produkującej zabawki oraz marki akcesoriów do włosów dla nastolatek. Pixie nie ukrywa, że opływa w luksusy. Niedawno na Instagramie pokazała, jak wyglądała jej impreza urodzinowa. Przyjęcie było niezwykle huczne.

Ma 12 lat i jest milionerką
fot. Instagram@pixiecurtis

Pixie Curtis jest córką Roxy Jarenko i Olivera Curtisa. Mama nastolatki zajmuje się PR-em – jest znaną i cenioną specjalistką. Rodzina Pixie nie może narzekać na brak popularności i funduszy. Córka najwyraźniej odziedziczyła po rodzicach smykałkę do interesów.

Jest 12-letnią przedsiębiorczyną. Tak mówią o niej rodzice

Pixie Curtis mimo młodego wieku może pochwalić się bowiem niesamowitym majątkiem. Jest właścicielką dwóch dużych i doskonale prosperujących przedsiębiorstw – firmy „Pixie’s Px Toy Store”, która zajmuje się produkcją zabawek dla dzieci oraz marki akcesoriów do włosów dla nastolatek.

Zobacz również:  Ma 101 lat i zachwyca formą. Zdradziła swój sposób na długowieczność

Dziewczynka już jakiś czas temu stała się milionerką. Jest również młodą influencerką. Jej instagramowy profil obserwuje bowiem prawie 150 tys. użytkowników. Pixie jest twarzą swoich przedsięwzięć biznesowych. Chociaż mama pomaga dziewczynce w prowadzeniu firm, Roxy Jarenko twierdzi, że to 12-latka podejmuje kluczowe decyzje.

– Najbardziej ekscytującą rzeczą jest dla mnie jej duch przedsiębiorczości, który ma w tak młodym wieku. Osobiście nigdy tego nie miałam, mimo że rodzice wpajali mi do głowy, że muszę odnieść sukces – tłumaczyła Roxy Jarenko w rozmowie z mediami.

Redakcja poleca

Tak Pixie Curtis spędziła urodziny. Szalona impreza 12-latki milionerki

Pixie Curtis niedawno świętowała 12 urodziny. Na Instagramie zdradziła fanom, jak spędziła ten wyjątkowy dzień. Dziewczynka otrzymała mnóstwo prezentów od znanych, luksusowych marek. Rodzice podarowali córce między innymi tort. Jak można się domyślić, nie było to zwyczajne ciasto. W środku znajdował się bowiem plik banknotów.

Pixie Curtis udostępniła w sieci film, na którym widać, jak wyciąga pieniądze, jednocześnie śmiejąc się i ciesząc.

Wieczorem 12-letnia milionerka wraz z najbliższymi wzięła udział w wystawnej kolacji zorganizowanej na jej cześć. Wybrała odświętny strój – asymetryczną, srebrną suknię do ziemi.

Nie przegap

RadioZET.pl