Obserwuj w Google News

Ma 103 lata i trenuje 4 razy w tygodniu. Teresa zdradziła swój przepis na szczęśliwe życie

2 min. czytania
14.03.2023 09:16
Zareaguj Reakcja

Teresa Moore ma 103 lata i regularnie trenuje. Lokalną siłownię odwiedza trzy, a czasem nawet i cztery razy w tygodniu. Kobieta podzieliła się swoją receptą na szczęśliwe życie.

Ma 103 lata i trenuje 4 razy w tygodniu. Teresa zdradziła swój przepis na szczęśliwe życie
fot. youtube.com/@Foxla

Mówi się, że wiek to tylko liczba. Patrząc na Teresę Moore z Camarillo z Kalifornii, trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Kobieta ma 103 lata, a mimo to wygląda i - co najważniejsze - czuje się rewelacyjnie.

Redakcja poleca

Ma 103 lata i trenuje cztery razy w tygodniu

Portal foxnews.com podaje, że Teresa regularnie trenuje. Swoją lokalną siłownię odwiedza trzy, a czasem nawet i cztery razy w tygodniu. 103-latka uwielbia podnosić ciężary oraz chodzić na bieżni. Kobieta bardzo dba o to, aby na sali zawsze wyglądać nienagannie. Na zdjęciach, które krążą po sieci, można zobaczyć ją w pełnym makijażu, perfekcyjnie ułożonych włosach oraz z dużą ilością biżuterii.

Teresa mówi, że ćwiczenia dodają jej energii. Jej córka z kolei twierdzi, że mamę na siłownię prowadzi jej ciekawska natura, a także możliwość spotkania w klubie fitness swoich przyjaciół. "Siłownia jest szczęśliwym miejscem mojej matki" - dodała Sheila Moore w rozmowie z FOX 11 Los Angeles. 103-latka ma też inne pasje. Uwielbia grać w brydża oraz chodzić do opery.

Zobacz także:  Ona ma 61 lat, jej córka 22. Ludzie myślą, że są siostrami

Teresa urodziła się we Włoszech. W 1946 roku poślubiła swojego nieżyjącego już męża, który był wojskowym. Zanim para osiedliła się w Południowej Kalifornii, prowadziła koczowniczy tryb życia i podróżowała po całym świecie.

Teresa zdradziła swój przepis na szczęśliwe życie

Jaki jest przepis Teresy na udane życie? "Dbaj o swoją odporność i żyj bez żalu. Staraj się być szczęśliwy. Staraj się myśleć o dobrych rzeczach, o tym, że wszystko jest piękne" - powiedziała 103-latka.

Zobacz także:  Nie lubił ćwiczyć, więc wytatuował sobie sześciopak. Internauci są podzieleni

Oglądaj

RadioZET.pl/foxnews.com