Obserwuj w Google News

Ma 101 lat i zachwyca formą. Zdradziła swój sposób na długowieczność

2 min. czytania
16.08.2023 14:32
Zareaguj Reakcja

Jayne jest idealnym dowodem na to, że wiek to tylko liczby. Kobieta skończyła 101 lat i wciąż zaskakuje znakomitą kondycją. Wiele osób nie może nadziwić się, skąd kobieta czerpie tyle energii. Okazuje się, że jej przepis na długowieczność jest zaskakująco prosty.

Kobieta zachwyca doskonałą formą
fot. tiktok.com/aggiehusvar

W sieci nie brakuje przykładów kobiet, które nie boją się upływającego czasu. Wręcz przeciwnie, czerpią z życia całymi garściami, a wiele osób wręcz zazdrości im wigoru. Jakiś czas temu pisaliśmy o 73-letniej Collen, która od kilku robi zawrotną karierę jako modelka. Nie boi się zakładać wyzywających strojów, nawet jeśli to nie podoba się innym.

Portal Pudelek.pl pisze także o pochodzącej z USA Jayne, która niedawno obchodziła 101. urodziny. Seniorka mimo podeszłego już wieku, nie zrezygnowała ze swojej aktywności zawodowej. Wciąż pracuje na pół etatu w jednym ze sklepów z tkaninami w stanie Ohio ku ogromnemu zdumieniu wielu osób.

Redakcja poleca

Skończyła 101 lat i nadal chodzi do pracy

Jayne bardzo często jest już na nogach od samego rana, aby na 9.00 zdążyć do pracy, do której dojeżdża… samochodem! W sklepie nieraz dźwiga ciężkie belki materiału, ale kobieta doskonale radzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Uważa, że to właśnie przede wszystkim codzienna aktywność zawodowa pomaga jej utrzymać dobrą formę:

Trzeba się ruszać, a nie siedzieć cały dzień w domu. [...] Po prostu lubię pracować z ludźmi – mówiła w rozmowie z Today.com.

Oprócz tego kobieta stara się zdrowo odżywiać. Stosuje lekką dietę bogatą w warzywa i owoce, chociaż zdarza jej się robić od tego odstępstwa. Od czasu do czasu z chęcią sięga po pączka lub kawałek ciasta. Poza tym nie nakłada makijażu, ale dba o odpowiednie oczyszczanie i nawilżenie skóry za pomocą kremów.

Zobacz także: Ma 52 lata. Internauci zazdroszczą jej kondycji  

Ma 101 lat i zachwyca formą. Internauci nie kryją zachwytu

Energiczna kobieta robi prawdziwą furorę wśród internautów, którzy nie mogą wyjść z podziwu dla jej znakomitej formy i wesołego podejścia do życia. Wielu z nich twierdzi, że seniorka zupełnie nie wygląda na swój wiek i jest dla nich prawdziwym wzorem do naśladowania:

Ona jest taka inspirująca.
 
Wow, wygląda niesamowicie! - komentują zachwyceni internauci.
 

RadioZET.pl/Pudelek.pl/Today.com

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News