Obserwuj w Google News

Ludzie porównują jej dziecko do słynnej laleczki Chucky. „Jestem przerażona”

2 min. czytania
17.03.2023 13:46
Zareaguj Reakcja

Aliyah Lewis niedawno po raz pierwszy została mama. Od tej porypublikuje na TikToku treści parentingowe. Kobieta dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa z innymi rodzicami. Na nagraniach często występuje razem z córeczką. Obserwatorzy Aliyany zauważyli, że przez nietypową fryzurę dziecko przypomina odrobinę postać z horroru. – To laleczka Chucky – napisał jeden z internautów pod filmem. Mama postanowiła zareagować.

porównują jej dziecko do laleczki Chucky
fot. TikTok@aliyahlewisxx /Porównują jej dziecko do laleczki Chucky

Aliyah Lewis ma dwadzieścia lat. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej konto na TikToku obserwuje ponad 280 tys. użytkowników. Influencerka publikuje m.in. treści o tematyce parentingowej. Niedawno po raz pierwszy została mamą. Nowa, życiowa rola pochłania ją bez reszty.

Redakcja poleca

Dziewczynka urodziła się z wyjątkowo nietypowymi włosami. „Gdy schną, od razu idą do góry”

20-latka dzieli się ze swoimi obserwatorami blaskami i cieniami macierzyństwa. Opowiada o tym, jak rozwija się i rośnie jej córeczka. Aliyah Lewis chętnie publikuje w sieci również zabawne filmiki z udziałem pociechy. Dziewczynka wzbudza zainteresowanie internautów ze względu na ciekawą fryzurę. Włosy Arli, mimo regularnego czesania i szczotkowania, sterczą.

– Ta dziwaczna fryzura powoduje u niektórych osób pytania, czy może cierpi ona na syndrom nieuczesanych włosów, albo ma jakąś alergię np. na białko krowie. Jednak one po prostu rosną w górę. Nic innego się nie dzieje – wytłumaczyła mama dziecka.

Próbowałam szczotkować je na mokro, ale gdy schną, od razu idą do góry - – zaznaczyła.

Zobacz również:  Mama rozcięła plastikową zabawkę dziecka. Obrzydliwe, co znalazła w środku

Internauci porównali jej córeczkę do laleczki Chucky. Mama grzmi

Filmy, na których Aliyah występuje ze swoją małą córeczką, robią furorę w sieci. Jedno z nagrań stało się prawdziwym viralem i uzyskało ponad 15 milionów wyświetleń. Internauci w komentarzach pod wideo orzekli bowiem, że dziewczynka przypomina na nim postać z horrorów, słynną laleczkę Chucky. Wszytko przez bujną, rudą fryzurę – nietypową dla bobasa.

To Chucky! Jestem przerażona - – napisała jedna z internautek w komentarzu.

Porównanie nie spodobało się młodej mamie. Gdy Aliyah Lewis zobaczyła, że internauci zestawiają wizerunek jej dziecka z postacią z horroru, postanowiła zareagować. – Nie wygląda jak Chucky, jest piękna! Przykro mi, że ludzie nie potrafią zachować swoich osądzających komentarzy dla siebie – zaznaczyła w odpowiedzi.

RadioZET.pl/kobieta.gazeta.pl