Ludzie myślą, że ma 60 lat. W rzeczywistości Brytyjczyk jest o 30 lat starszy

16.03.2023 13:40

- Za każdym razem, gdy wychodzę, ludzie mówią mi, że muszę mieć 70 lub 60 lat. Oskarżają mnie nawet o to, że ich okłamuję - mówi Robert Eddison, który niedawno skończył 90 lat. Brytyjczyk zdradził sekret swojego wyglądu.

Ludzie myślą, że ma 60 lat. W rzeczywistości Brytyjczyk jest o 30 lat starszy
fot. tiktok.com/@roberteddisonofficial

Niektórzy ludzie wyglądają na znacznie młodszych, niż są w rzeczywistości. Nie tak dawno pisaliśmy m.in. o Therese. Ona ma 61 lat, a jej córka 22, ale ludzie myślą, że są siostrami. Ostatnio natomiast głośno zrobiło się o Robercie Eddisonie. Brytyjczyk skończył 90 lat, ale ciągle słyszy, że wygląda góra na 70.

Ludzie myślą, że ma 60 lat. W rzeczywistości Brytyjczyk jest o 30 lat starszy

Robert Eddison mieszka w Londynie. Jest pisarzem i współwłaścicielem firmy Eddison Worldplay. Mężczyzna jest też bardzo aktywny w mediach społecznościowych - jego konto na TikToku o nazwie "roberteddisonofficial" obserwuje ponad 350 tys. osób. Brytyjczyk skończył 90 lat, ale patrząc na jego nagrania trudno w to uwierzyć. Eddison nie tylko wygląda, ale i czuje się przynajmniej na 20 lat mniej. 

Zobacz także: Ma 66 lat, ale wygląda na 20 mniej. Zdradziła sekret młodego wyglądu

Za każdym razem, gdy wychodzę, ludzie mówią mi, że muszę mieć 70 lub 60 lat. Oskarżają mnie nawet o to, że ich okłamuję - mówi mężczyzna.

Brytyjczyk zdradził swój sekret

Eddison postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział, co pomaga mu zachować młody wygląd. Zdradził też, jak utrzymuje sprawność fizyczną. Okazuje się, że sekret Brytyjczyka tkwi w trzech prostych rzeczach - ćwiczeniach rozciągających, jodze i odpowiedniej pielęgnacji skóry. 

Robert każdy swój dzień rozpoczyna od krótkiego treningu rozciągającego. Robi tak od 30. roku życia, kiedy to zaczął zmagać się z uciążliwym bólem pleców. "Moje plecy były w tak złym stanie, że przekrzywiały się w prawo. Poszedłem do osteopaty, który mi pomógł. Zlecił dwie do czterech minut rozciągania, zanim wstanę z łóżka. To było niesamowite" - przyznał mężczyzna.

Brytyjczyk wykonuje też ćwiczenia na równowagę. Do tego 30-minutowa joga lub pływanie w basenie. Efekty widać gołym okiem. Robert w jednym z filmów pokazał, do czego zdolne jest jego ciało. "Mam 90 lat i założę się, że jestem bardziej elastyczny niż ty" - podpisał wideo.

Zobacz także: Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza

Mężczyzna doskonale zdaje sobie też sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry. Eddison zdradził, że codziennie stosuje krem przeciwsłoneczny. Oprócz tego używa specyfiki przeciwzmarszczkowe. Co więcej, każdego dnia podszczypuje skórę, żeby pobudzić krążenie, a co za tym idzie - zapobiec powstawaniu kolejnych zmarszczek. Mężczyzna wyznał również, że całkowicie zrezygnował z używek, zarówno papierosów, jak i alkoholu.

- Zdrowa dieta, regularne ćwiczenia i pozytywne myślenie. Oceniam wszystkie trzy rzeczy jako równie ważne. Nie mam czasu umrzeć przed setką, ponieważ mam plany. Jeśli żyjesz, aby coś zrobić, będziesz żyć dłużej - twierdzi mężczyzna.

loader

RadioZET.pl/nypost.com