Obserwuj w Google News

Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza

2 min. czytania
12.01.2023 14:30
Zareaguj Reakcja

Kelly Lavallie ma 51 lat, ale wielu internautów twierdzi, że wygląda znacznie młodziej. "Myślałam, że skończyłaś trzydziestkę" - piszą użytkownicy TikToka.

Ludzie myślą, że ma 30 lat. W rzeczywistości jest prawie dwa razy starsza
fot. tiktok.com/@kelly_lavallie

Niektóre kobiety wyglądają na dużo młodsze, niż są w rzeczywistości. Czasem to zasługa dobrych genów i odpowiedniej pielęgnacji, kiedy indziej regularnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jakiś czas temu pisaliśmy o tiktokerkce, która ma 65 lat, a wygląda na 35. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o innej użytkowniczce aplikacji - Kelly Lavallie. Kobieta jest po pięćdziesiątce, chociaż wszyscy myśleli, że jest znacznie młodsza.

Redakcja poleca

Ma 51 lat, a wygląda na nie więcej niż 30

Kelly Lavallie cieszy się ogromną popularnością w sieci - jej konto na TikToku obserwuje ponad 250 tys. osób. Kobieta na swoim profilu publikuje głównie nagrania, w których dzieli się nietypowymi poradami dotyczącymi starzenia się. Jeden z jej ostatnich filmów zrobił prawdziwą furorę. Do tego wideo dotarł portal o2.pl.

Tiktokerka na nagraniu radzi, aby m.in. "nie utknąć w modzie i z fryzurą, która wyglądała na tobie dobrze 30 lat temu". Wyjaśnia też swoim obserwatorom, co robić, gdy młodzież krytykuje nasz strój czy wygląd. Według niej powinno się zaufać nastolatkom, ponieważ - mimo że są czasem bardzo złośliwi - mogą mieć rację.

Zobacz także:  Ta kobieta ma kolczyki na całej twarzy. I planuje nielegalny piercing

Wiem, że są wredni, ale zwykle mają rację. I myślę, że dotyczy to również wnętrza. Nie tkwij w tym, jak postrzegasz siebie lub co myślisz, że możesz zrobić - mówi na wideo.

Lavallie dodaje też, żeby się nie poddawać i nie decydować na bycie "starym zgredem". "To nie jest związane z wiekiem. Możesz nim być, kiedy będziesz miał 40 lat" - tłumaczy.

Influencerka zdecydowała się przy okazji ujawnić swój prawdziwy wiek. Okazuje się, że kobieta ma 51 lat. W nagraniu zdradziła też, że nie używa botoksu. 

Internauci nie mogą w to uwierzyć

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć. Pod wideo pojawiło się ponad 2,5 tys. komentarzy. Internauci podziękowali Kelly za cenne rady. Wiele osób też przyznało, że wiek kobiety bardzo ich zaskoczył. Niektórzy użytkownicy aplikacji napisali, że byli pewni, że Lavallie ma nie więcej niż 30 lat.

Nie wyglądasz na 50 lat.
 
Kiedy powiedziałaś 51, byłam pod wrażeniem.
 
Myślałam, że masz 30 lat - brzmią komentarze.

A wy co o tym myślicie? Tiktokerka rzeczywiście nie wygląda na swój wiek?

Zobacz także:  Ma 71 lat i ciało jak 20-latka. Jej wygląd robi furorę w sieci, a ona zdradza, jak o siebie dba

RadioZET.pl/o2.pl