Obserwuj w Google News

"Ludzie mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin". Nina zapewnia, że kocha swoje ciało

2 min. czytania
18.01.2023 12:14
Zareaguj Reakcja

Nina to popularna tiktokerka, która mierzy się z ogromną krytyką z powodu swojego wyglądu. Ludzie piszą jej, że przypomina ludzika Michelin. Kobieta jednak zapewnia, że choć stara się schudnąć, to całkowicie akceptuje swoje ciało i czuje się ze sobą dobrze.

"Ludzie mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin". Nina zapewnia, że kocha swoje ciało
fot. tiktok.com/@therealbigsexy215

Żyjemy w XXI wieku, więc mogłoby się wydawać, że każdy już doskonale wie, że nie powinno się komentować wyglądu innych osób. Jednak zjawisko to nadal jest powszechne. Ma nawet swoją nazwę - body shaming. Najprościej tłumacząc, to wyśmiewanie, krytykowanie i poniżanie ludzi ze względu na ich cechy fizyczne. Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnej kobiecie, która poszła na randkę i usłyszała, że jest za gruba. Z nieprzyjemnymi komentarzami na swój temat od dawna mierzy się też tiktokerka @herealbigsexy215.

Redakcja poleca

Internauci krytykują wygląd tiktokerki. Nina mówi, że kocha swoje ciało

O tej historii napisał portal thesun.co.uk. Nina jest wizażystką oraz tiktokerką i to właśnie swojej działalności w internecie poświęca najwięcej czasu. Jak się okazuje, z pozytywnym skutkiem, bo jej konto na TikToku @therealbigsexy215 obserwuje ponad 130 tys. osób. Influencerka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego.

Kobieta mierzy się jednak z ogromną krytyką. I to nie z powodu treści, które publikuje w social mediach, a przez to, jak wygląda. Nina - jak sama się określa - jest influencerką plus size. Regularnie ćwiczy, jednak nie przynosi to wymarzonych efektów. Bardzo chciałaby schudnąć, jednak jej waga cały czas stoi w miejscu. Mimo to kobieta zapewnia, że kocha swoje większe ciało i w pełni akceptuje to, jak wygląda. Innego zdania są niektórzy obserwatorzy tiktokerki...

Zobacz także:  Twierdzi, że przez swój wygląd ma trudniej w życiu. Internauci: "Królowa pokory"

"Ludzie mówią, że wyglądam jak ludzik Michelin"

@therealbigsexy215 co jakiś czas publikuje na TikToku nagrania, na których prezentuje swoje outfity. Część stylizacji jest dość odważna, co najwidoczniej przeszkadza niektórym użytkownikom aplikacji. Tiktokerzy zamieszczają pod filmami bardzo nieprzyjemne komentarze. Na przykład jeden z internautów napisał kobiecie, że "wygląda jak ludzik Michelin". Użytkownicy serwisu zarzucają jej również, że "glamoryzuje bycie grubą". 

Nie masz w domu lustra?
 
Jak to robisz, że nie zostawiasz śladu ślimaka? 
 
Ładnie wyglądasz, ale ten strój nie jest dla ciebie. Ubierz się odpowiednio do swojej wagi - brzmią komentarze.

Nina stara się jednak nie przejmować internetowymi hejterami. Na swoim profilu na TikToku nadal publikuje nagrania w obcisłych strojach i - jak sama mówi - z dumą kołysze swoimi krągłościami. Na szczęście kobieta ma też spore grono fanów, którzy komplementują jej wygląd. 

Zobacz także:  Twierdzi, że przez wygląd została wyrzucona z samolotu. Zarzuca stewardessie dyskryminację

Wyglądasz pięknie, nie słuchaj nieszczęśliwych ludzi - radzą Ninie obserwatorzy.

RadioZET.pl/thesun.co.uk/kobieta.gazeta.pl