,

Jest krytykowana za swój strój. Mówią, że matka nie powinna tak wyglądać

23.02.2023 11:48

Młoda mama żali się w sieci, że inni krytykują jej wygląd. Ona jednak nie zamierza rezygnować ze swoich odważnych stylizacji.

Mama
fot. TikTok

Rola rodzica to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Niektórzy twierdzą, że po urodzeniu dziecka pewnych rzeczy nie wypada robić, a rodzice mają stanowić przykład dla swoich pociech. Często ocenie otoczenia podlegają nie tylko ich działania, ale również wizerunek. Jakiś czas temu pisaliśmy o 22-letniej Charlie, która spotyka się z niepochlebnymi komentarzami na temat jej wyglądu, gdy odprowadza synka do szkoły. Z podobnym problemem mierzy się inna młoda mama, o której napisał portal thesun.co.uk.

Ludzie krytykują jej ubiór

Millienae to młoda mama, która prowadzi na TikToku profil o nazwie "kimchitaro". Na jej koncie często pozuje w odważnych stylizacjach. Lubi dopasowane kreacje, które podkreślają jej sylwetkę. Okazuje się, że jej wybory modowe są krytykowane przez innych.

W końcu postanowiła odpowiedzieć osobom, które uważają, że nie powinna ubierać się w taki wyzywający sposób, będąc matką. Opublikowała na swoim profilu nagranie, na którym pozuje w krótkiej, kwiecistej sukience mini na ramionkach. Pod filmem dodała krótki opis:

Nie wiedziałam, że matki obowiązuje jakiś dress-code. - napisała ironicznie w social mediach.

Zobacz także: Seksowna mama podbija TikToka. Nie wszyscy są dla niej mili: "Dobra mama nie ubiera się i nie zachowuje jak ty"

Fala komentarzy

Opublikowany przez tiktokerkę film wywołał dyskusję na jej profilu. Wiele osób opowiedziało się po stronie użytkowniczki platformy, uważając, że nie powinna rezygnować ze swojego stylu, tylko dlatego, że jest mamą.

Nie podoba mi się, że rodzice mają przestać ubierać się tak, jak im się podoba, tylko dlatego, że mają dzieci.
 
Niezależnie od tego, czy jesteś mamą, czy nie, zawsze powinnaś o siebie dbać. To nie znaczy, że mama nie może się pięknie ubrać.
 

Zobacz także: Ludzie myślą, że są siostrami. W rzeczywistości to 45-letnia matka i jej 21-letnia córka

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Logo radiozet Dzieje się