Obserwuj w Google News

Ma 64 lata i ciało bogini. Mówią o niej "fit babcia"

2 min. czytania
06.02.2023 10:29
Zareaguj Reakcja

Lesley Maxwell udowadnia, że wiek to tylko liczba. 64-letnia Australijka może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. Dba o to, jak wygląda – codziennie ćwiczy i pilnuje diety. Jest trenerką personalną i influencerką. Na Instagramie radzi obserwatorom, jak trenować, by wyrzeźbić ciało i polepszyć samopoczucie. Profil „fit babci” z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej popularny.

Lesley Maxwell zachwyca
fot. shutterstock

Lesley Maxwell skończyła 64 lata. Jest trenerką personalną i byłą zawodniczką sportów sylwetkowych. Aktywnie prowadzi również media społecznościowe, dzieląc się z internautami swoją motywacją oraz wiedzą. Konto „fit babci” cieszy się dużą popularnością. Obserwuje je ponad 120 tys. użytkowników z całego świata. Ta liczba stale rośnie.

Lesley Maxwell może pochwalić się smukłą i wyrzeźbioną sylwetą. Nie zawsze jednak tak wyglądała. Przygodę ze sportem rozpoczęła późno, bo w wieku 40 lat. Fitness szybko stał się jednak ważną częścią jej życia. Maxwell mimo dojrzałego wieku, wiele osiągnęła. Na swoim koncie ma około 30 tytułów zdobytych na zawodach kulturystycznych. Taki wynik imponuje nawet sportowcom, którzy o swoją formę dbają od najmłodszych lat.

Redakcja poleca

Lesley Maxwell zachwyca sylwetką. To sekret jej wyglądu

"Fit babcia" w rozmowach z mediami często podkreśla, że jej figura to efekt zdrowej, odpowiednio dobranej i zbilansowanej diety oraz regularnych treningów. 64-letnia trenerka personalna jest niezwykle konsekwentną osobą, ćwiczy systematycznie i nie odpuszcza. Zaznacza, że w jej przypadku upór okazał się kluczem do sukcesu. To właśnie determinacja sprawiła, że w sporcie osiągnęła tak wiele, mimo dojrzałego wieku.

Maxwell czuje się atrakcyjna. Zaznacza, że pewność siebie zyskała właśnie dzięki treningom. Odkąd ćwiczy czuje się dobrze w swoim ciele, a to przekłada się na jej codzienne samopoczucie.

- Kobiety są seksowne, gdy się starzeją. Dopiero wtedy stają się sobą. W szczególności, jeżeli są wysportowane i zdrowe – zaznaczyła Lesley w rozmowie z "Daily Star".

Zobacz również:  Modelka fitness wyrzucona z siłowni. Powód zaskakuje

Lesley Maxwell trenuje z wnuczką. Ludzie myślą, że to siostry

Australijka na Instagramie regularnie chwali się swoim umięśnionym ciałem – publikuje zdjęcia i nagrania z treningów. Byłej zawodniczce sportów sylwetkowych często towarzyszy atrakcyjna brunetka. Lesley Maxwell zazwyczaj ćwiczy bowiem ze swoją wnuczką. Kobiety są do siebie uderzająco podobne. Bywalcy siłowni częściej biorą je za siostry! 64-latka uważa takie pomyłki za komplementy i potwierdzenie, że jej plany fitness rzeczywiście działają.

radioZET.pl/kobieta.onet.pl